Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Sarah Michelle Gellar alias Buffy Summers byla v tyhle roli zatraceně sexy. Opět musela a možná ještě způsobuje u teenegerů erotické sny a poluce. Sunnydale rules.

Báječná Angelika (1965)

Ve své době a hlavně, když to davali u nás telce, tak Angelika byla dost erotickým filmem. Zrzka dokazala vstoupit nejednomu hochovi do snů a představ.

Auta (2006)

Sice je to primarně určeno pro malý špunty, ale i dospělák se u tohopobaví kralovsky. A ferrari je ferrrari

Alexander Veliký (2004)

Víc sexu heterosexualního a míň homosexualního. Angelina Joliová-Voight tam klidně mohlo chodit víc nahá. Bitevních scén tam taky mohlo bejt víc.

Kancelář Blaník - Narozeniny (2014) (epizoda)

Tady to ještě nějakej hůmor má. Ale nechápu, co chtěji timhle seriálem dokazat. Štvat lidi proti bohatým? uspěšným? tržnímu hospodářství?

Muži v černém 2 (2002)

Tam jo musím se přiznát, že nakonec to byl docela fajn biják. I když už to nemělo šváby a trochu to mělo mouchy.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Megan Fox je kočka, tady teda tak trochu ďabelská kočka, ale furt sexy. Amanda Seyfried taky hraje docela dobře. Ale tyhle hvězdy počty hvězd nemohou samy vytahnout.

Doom (2005)

Ta ono natočit film, podle tak dobrý PC střílečky jako Doom jde hodně těžko. I když se tady musí nechat ta snaha. A Rock je dobrej.

Comeback - Koprovka (2009) (epizoda)

Já koprovku moc nerád, ale tady se člověk zase trochu zasměje, ale jinač slabší díl.

Síť (1995)

Malý, rychlý a s ochranou soukromí. Nemusíte obětovat velký balík dat pro to nejlepší soukromé prohlížení. Tak to myslím Angela Bennetová taky četla.