Nesvatbovi (2005)

John Beckwith (Owen Wilson) a Jeremy Grey (Vince Vaughn) jsou dobrý borci, ale i tak na Jane Seymour alias Kathleen Cleary alias Mudr. Quinn nemají. Protože ona je je super MILF to je bez debat.

Josefina Mutzenbacher 2 (1971)

Josefine "Pepina" Mutzenbacher je dobrá značka, ale jak to napsat..........něco tomu chybí. Hodnocení zvyšuje Rolf Wanka.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Ve své době to byl hit hitů. Dnes by to byl propadák. O blonďaté polomrše Kelly se klukům zdaly mokrý sny a Brenda ji občas ve snech střídala.Holkám a gayům se zase zdálo o Brandonovi, Dylanovi a někdy i Stevovi. Nemám pravdu?

Copak je to za vojáka... (1987)

Po pravdě děj nic moc. Taková socialistická agitka na totalitní Československou Lidovou Armádu (ČSLA). Občas je tam sranda a ženský jsou tu taky. A některý pěkný.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Sarah Michelle Gellar alias Buffy Summers byla v tyhle roli zatraceně sexy. Opět musela a možná ještě způsobuje u teenegerů erotické sny a poluce. Sunnydale rules.

Alexander Veliký (2004)

Víc sexu heterosexualního a míň homosexualního. Angelina Joliová-Voight tam klidně mohlo chodit víc nahá. Bitevních scén tam taky mohlo bejt víc.

Kancelář Blaník - Narozeniny (2014) (epizoda)

Tady to ještě nějakej hůmor má. Ale nechápu, co chtěji timhle seriálem dokazat. Štvat lidi proti bohatým? uspěšným? tržnímu hospodářství?

Doom (2005)

Ta ono natočit film, podle tak dobrý PC střílečky jako Doom jde hodně těžko. I když se tady musí nechat ta snaha. A Rock je dobrej.

Comeback - Koprovka (2009) (epizoda)

Já koprovku moc nerád, ale tady se člověk zase trochu zasměje, ale jinač slabší díl.

Modrý blesk (1999)

Davali to na Dajto a já jsem Martina Lawrence a jeho modrýho bleska nějak nedal. Asi to bude podle nalady. Ale modrý blesk, černý nebo růžový panther je toho nějak moc.