Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Sice žádnej zázrak ale aspoň to nevypadá tak lacině jak je u českých seriálů normální.

Neviňátka (2008) (pořad) odpad!

Tohle je fakt peklo.

Disaster Movie (2008) odpad!

Opravdu sem si nemyslel že by Uweho někdy někdo překonal ve filmové blbosti.....ale stalo se to.

World Trade Center (2006)

Není to špatný film, ale nedokázal ve mě vyvolat ten šok, když sem tuhle katastrofu viděl živě v televizi. I když mi bylo tenkrát 11, vyděsilo mě to co sem viděl (i když sem si asi tolik neuvědomoval o co de) a právě proto si k tomuhle filmu cestičku nenajdu. Pro mě to je prostě "jen" kvalitně odvedená řemeslná práce s tak trochu klaustrofobní atmosférou, ale nic víc. Navíc teda opět nepostradatelný patos, ale vzhledem k tomu o jaké téma se jedná mi to tady až tak nevadilo.

Comeback (2008) (seriál)

Comeback je nejlepší český seriál za poslední roky a tečka!

VALL-I (2008)

Těžko se bráním zklamání. Pixar vzal svojí nejlepší postavičku co kdy vytvořil a vložil jí do totálně idiotského příběhu s varovným podtextem ohledně naší planety (máme přece jen jednu!!!). Přitom to začalo tak skvěle. Koukat totiž na zvídavého robůtka je až nesnesitelně roztomilé a první půl hodina je prostě boží. Ovšem vše se začne kazit příchodem na vesmírnou loď Axiom, která je novým domovem lidí. Tady se odehraje pár až moc pitomých dějových liníí, např. když dá Vall-I nechtěně dohramdy pár lidí, kteří se do sebe následovně (asi) zamilují, nebo ten kapitán.....to už bylo až moc předvídatelné. Vall-I je ale roztomilý pořád. Musim říct že pixar mě snad poprvé hodně zklamal a o to hlubší zklamání to je když vezmu že na Vall-Iho jsem se těšil už od prvních trailerů které se objevili. Pro mě už teď jednoznačně zklamání roku. P.S: V čem mě ovšem pixar opět potěšil byl "kraťas" před filmem, který ve mě zanechal asi 3x víc hezkých vzpomínek než Vall-I.

Pirani útočí (1995) (TV film) odpad!

Tyhle piraně plavou u dna "céčkových" hororů!! Fakt hrozný a bylo mi líto toho psa.