Milionář z chatrče (2008)

Kýčovité až to hezký neni....ale proč tomu nepropadnout že jo?

Útěk z L.A. (1996)

Nejvíc béčkovej film co sem kdy viděl ale bylo to zábavný a tak nějak až roztomilý :-)

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Lycaniové příjemě překvapili. Čekal sem bezduchou akční mlátičku jako v předchozích dílech, ale tentokrát tomu tak nebylo. Příjemě temná atmosféra, pěkné efekty a co mě zarazilo asi nejvíc, i dobří herci.

Ježíš je normální! (2008) odpad!

Nejsem věřící a křesťané mi nevadí. Když někdo věří, je to jeho věc a já mu to neberu, tohle ale bylo opravdu moc. Více vymytých mozků se snad před kamerou nikdy nesešlo a při pohledu na ty děti mě mrazilo v zádaech. Jak jsem řekl, nevadí mi věřící, ale tenhle fanatismus bytostně nesnášim. Navíc ten dokument nic neřeší, připadá mi že se pouze snaží šokovat.

Šepot (2007)

Opravdu dobře natočený horor který má atmosféru i zajímavý děj. Herci ok ale ten kluk byl nejvíc, docela sem se ho bál. Velké překvapení.

Za hranicí strachu (2007)

Absolutně pitomý film. Velmi špatně zahraný, natočený o nějaké gradující atmosféře ani nemluvě. Jediná dobrá scéna je hned v úvodu, pak už je zbytečné na to koukat.

Čtvery Vánoce (2008)

Musim přiznat že se mi to hodně líbilo. Ze začátku sem teda měl chuť odejít ale nakonci z toho byly slabší 4*.

Ruka zabiják (1999)

Nevim co sem vlastně sledoval jestli komedii nebo horor ale byla to celkem sranda (takže asi komedii ;-) a Jessice to táááák slušelo.....

Speed Racer (2008)

Ten totálně nejzhulenější film kterej sem kdy viděl. 90 %