Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Takřka geniální první řadu následují řady kvalitativně podstatně horší, scénáristé se každou další sérií stávají čím dál línější a vše se tlačí jenom na efekt a "WOW momenty". Logika pokulhává, motivace některých osob (nejvíc se to týká Rachel, jako wtf?) zcela nesmyslná. I tak se jedná o žánrový nadprůměr, jen to kvůli scénáři nepovažuji za tak průlomovou věc, za jakou se seriál všeobecně považuje.

Základní instinkt (1992)

Nevím no, já se teda zblbnout nenechal. Za to hvězdu dolů. Jinak super snímek.

Kořist (2019)

Jen těsně, ale přecejen nakonec asi za 4,, resp. 3,5. Jen škoda hloupých klišé, místy nesmyslného chování postav a i tu stopáž, ač nebyla přemrštěná, bych přecijen ještě trošku zkrátil. Ale bylo to zábavné a napínavé.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Zabaví, pobaví, ale brzo se to stává značně stereotypní a dialogy taky nejsou žádná hitparáda. Chtělo by to taky více humoru, na vážnou notu tohle fakt hrát nemůže.

Ozark - Season 3 (2020) (série)

Škoda, že nepatřím k těm, podle nichž seriál každou sérií kvalitativně stoupá, já to vidím přesně opačně. Konkrétně tato třetí je podle mě mnohdy zbytečně velmi matoucí, chvílemi hrající na hraně satiry (např. terapeutka, Frank Jr.), s nelogicky se chovajícími postavami a náhlou změnou charakteru (náhlé vykreslení Helen jako mamči a besties s Wendy, cože????). Pořád jde o dobrou podívanou, jen mi to přišlo celé tak nějak divné a méně zajímavé než předchozí řady.

Our Godfather (2019)

Hodina a půl a nedozvěděli jsme se nic o životě ústřední postavě, co pro mafii dělal, jaké spáchal zločiny, nic...Jinak ale zajímavý náhled za oponu útěku od mafie.