Our Godfather (2019)

Hodina a půl a nedozvěděli jsme se nic o životě ústřední postavě, co pro mafii dělal, jaké spáchal zločiny, nic...Jinak ale zajímavý náhled za oponu útěku od mafie.

Smrt nás spojí (2019) (seriál)

3,5 hvězd, netflixácký mírný nadprůměr

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Plné palbě zabraňuje posledních pár sérií, kde se scénáristi zcela vyčerpali. Fakt škoda, že rozhoduj jen sledovanost.

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

A zase to dilema s pouhým pětistupňovým hodnocením :) Tři hvězdičky málo, čtyři moc. Celkově fajn oddechovka, kromě otravného vypravěče a nudné sestřenice.

Po životě - Série 2 (2020) (série)

Je 2. série zbytečná, jak někteří říkají? Ne, není, to je až příliš přísné hodnocení pro takhle hezký počin. 2. série krásně rozšiřuje příběhy ostatních členů redakce a obyvatel městečka (pošťák Pat je skvělej). Tady dle mého pokračování boduje nejvíce. Naopak Tonyho vývoj, kdy zcela došlo k relapsu, mě zklamal. Ano, jasně, není to nic nereálného, naopak to dává smysl, ale nemůžu se zbavit dojmu, že ačkoliv Tony mluví o tom, že by měl pomáhat druhým, ve finále myslí stále jen na sebe. S nikým se nebaví o ničem jiném než o Lyse, i ve chvílích, kdy se mu někdo svěřuje se svými trablemi. Za mě druhá řada není zbytečná, i zde se najde spousta krásných momentů, ale nazval bych ji: "ne úplně nutnou". Kvalitou za první řadou dle očekávání o něco zaostává (škoda i úbytku humoru), ale ostuda to není. Jo a pokud bude 3. řada, prosím už bez terapeuta, díky Ricky!

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

Pořád velmi nad průměrem, ale pokud tu někdo píše, že je seriál čím dál lepší, tak u toho nepřemýšlí. Což je bohužel běžná věc, kvůli které se pak scénáristé postupně přestávají snažit :/

Cizinec (2020) (seriál)

Ach jo, pěřhvězdičkový systém je prostě naprd, malý rozptyl. 3 hvězdy jsou málo, 4 moc. Nu což, budu příšný a dám 3.

Na nože (2019)

Lehce překombinované a hlavní odhalení ne zas tak šokující, jinak jde ale o svižný, originální a zábavný film.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Šestá řada v mých očí jako první výrazně zaškobrtla (považuji za hodně špatný nápad pár sérií před koncem vyměnit půlku castu a představit nám nové postavy, které navíc ani ve většině případů příliš nezaujmou), jen abychom se následně dočkali naprosto fantastického zakončení v podobě 7. řady, a to včetně parádní finální epizody. Bombastický seriál, skvělý konec. Scénáristi Hry o trůny mohou jen tiše závidět....

Zpráva o stavu manželství (2019) (seriál)

Extra milé překvapení. Originální, svižné, skvělé dialogy, parádní herecké duo, místy vtipné...Fakt paráda.