Dobré ráno, Brno! - Epizoda 5 (2023) (epizoda)

Jo :D Jak je pro mě seriál značným zklamáním a má podle mě navíc, tak tenhle díl a hlavně jeho závěr byl fakt supr :D

M3GAN (2022)

První zklamání roku. Nemá to nápad, nemá to napětí, nemá to ani gore, nemá to celkem nic.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Výborné. Polovina kritiků epizody vychází čistě z homofobie. Druhé půlce nesedla odbočka od hlavní dvojice, což respektuji. Za mě to ale byl perfektní a velmi emocionální příběh.

Menu (2022)

Pulka, dve tretiny filmu jsou fajn,je to spravne creepy, ale pak tomu uplne dojde dech. Skoda, napad super, zpracovani zustalo na puli cesty.

Šílená noc (2022)

Výborné. Dlouho jsem se v kině takto nebavil. Akce solidní a jen trochu přepálená, výborný humor, příjemná zápletka s docela hravě podanými vánočními a rodinnými klišé, fenomenální David Harbour v ústřední roli, co tomu vlastně vytknout? No za mě jen cringe úplný závěr a naprosto přehnaná brutalita. Je to fakt masakr. Trailer si vynásobte deseti, ať nejste v šoku jako já (a to si myslím, že vydržím spíš víc než míň). Komu nevoní Avatar, vřele doporučuju tuhle vánoční dospěláckou akční oddechovku 🙂 Za mě příjemné filmové překvapení roku.

Na západní frontě klid (2022)

Nerozumim zdejsimu hodnoceni. Bez pribehu, bez emoci, bez valecne brutality, bez zajimavych postav, s prepalenou stopazi. Ano,chvilemi to bavi, ma to prijemne beznadejnou atmosferu, akce na urovni, ale celkove nijak zvlastni film. Po trailerech zklamani roku.