Gixian

David Keprt

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 5.4.2019  09:18

Nejlepší politický komentátor jakého dnes můžete v televizi vidět.

• 20.2.2019  23:05

Krásně udělaný film, který se bohužel nedokázal vypořádat s tím nejdůležitějším a zároveň nejtěžším úkolem: Jak podat zvlášní povahu Desmonda Dosse a jeho neuvěřitelný životní příbeh tak, abych tomu jako divák mohl uvěřit, ztotožnit se s hrdinou a naplno ten děj prožít. Celou dobu jsem prostě měl pocit, že tu něco nefunguje, že mi ta postava nesedí, a že je to celé těžko uvěřitelný, kýčovitý doják.

• 20.2.2019  22:56

Zvláštní směsice žánrů, nesnesitelně hloupá "moudra", a násilně vedený scénář, kde jedna nelogičnost střídá druhou. Celou dobu jsem musel přemýšlet, proč se takoví fajnoví herci propůjčili něčemu tak blbému.

• 4.9.2018  23:55

Žádná velká story nebo filmařina se pochopitelně nekoná, ale jako příjemná rodinná zábava to funguje dost dobře.

• 6.7.2018  11:39

Nic převratného.

• 19.5.2018  13:16
    Wind River (2017)

Mé přílišné očekávání nebylo naplněno. Film je krásně obsazen a natočen, bohužel obsahově působí poněkud "prázdně" - asi je to daň za zápletku podle skutečných událostí. Od thrilleru prostě očekávám víc napětí.

• 12.5.2018  19:59
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Většinu času krásná atmosferická podívaná. Bohužel scénář je podivná překombinovaná slátanina, takže celkově nijak nenadchne.

• 31.10.2017  07:45
    Bornholmská ulice (TV film) (2014)

Jako lekce historie přínosné, jako film neuvěřitelně nudné. Pěkná je scénografie, všechno je takové uvěřitelně soudružsky hnusné, ale parodické postavy a nevtipné vtipy mi fakt nesedly.

• 21.10.2017  23:40
    Pohádkář (2014)

Nebylo to úplně blbý, například co se týče herců či technického zpracování. Silně přepálený produkt placement mě docela iritoval, ale co film úplně zabilo, byla nedotaženost/nelogičnost zápletky/scénáře. Shlédnout se to dalo, ale rozhodně to s klidným svědomým nemůžu nikomu doporučit.

• 20.10.2017  21:25

Vizuálně dokonalý pětiminutový videoklip natažený na 120 minut pomocí stupidního příběhu a několika polonahých krásek. Jak tomuhle někdo může dát pět hvězd jde mimo mě.

• 20.10.2017  21:23
    Dluh (2010)

Konec se fakt nepovedl, ale jinak krásná atmosféra, zápletka i obsazení. Dávám čtyři, už jen kvůli své slabosti pro historické/politické zápletky.

• 20.10.2017  21:19
    Padesátka (2015)

Spíš než jako klasická komedie mi to přišlo jako absurdní divadlo - v této rovině ale mnohé postavy a jejich dialogy fungovali velice dobře. Škoda jen trapných částí, které mi nedovolí jít výš než na kvalitní tři hvězdy.

• 17.2.2017  23:56

Upřímně, dějem a zábavností spíš na dvě hvězdičky, ale na Lízu se celou dobu děsně hezky kouká, takže se přikláním ke třem.

• 15.9.2016  21:24
    Duch žraloka (TV film) (2013)

Film blbej tak neuvěřitelným způsobem, až jsem se na něj musel i chvíli dívat...

• 23.7.2016  22:34

PROS: Barevné, stylové, akční, místy vtipné, se spoustou sympatických herců. CONS: Předvídatelné, tuctové, přepálené, nerealistické. SUM: Oddechovka na jedno podívání.

• 23.7.2016  22:18

Tématický přesah od romance k morálním otázkám dnešní společnosti byl nečekaný a chvalitebný, ale jako romance to pro mě prostě nefungovalo. Hlavní hrdina ušel, ale hlavní hrdinka byla těžko stravitelná: Že když nějaká herečka má kariéru postavenou na obnažování a lítání na drakovi, asi nebude úplně na oscara, jsem tušil, ale šíleně přehrávající ochotnice s patalogicky zdivočelým obočím předčila mé "očekávání". A ty (naštěstí nepočetné) komické scény byly ještě o level trapnější, než humor v Bridgit Jonesové! Chápu, že je to pěkně a profesionálně natočený film, ale těch 83% co momentálně má mi přijde silně nadhodnocené.

• 15.7.2016  21:39
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Osobitý, dost ujetý sitcom s děsně rozkolísanou kvalitou dílů. Hodně jich bylo dobrých, dost ale i děsně nudných, několik vynikajících. Vydržel jsem do půlky čtvrté série, pak už se mi to přejedlo. Díl S03E20 Digital Estate Planning si ale asi budu pamatovat dosmrti, protože to je dost možná nejlepší epizoda z vůbec všech seriálů, které jsem kdy viděl.

• 6.7.2016  19:58

Horší čtyři. Příjemná, svěží podívaná, hezky obsazená, zahraná, natočená. Jako temná akční krimi mi to hodně vyhovovalo, bohužel periodicky se opakující podivné vložky až sebeparodické povahy mě dost iritovaly. Víc by se mi líbilo, kdyby se film vydržel brát vážně celou dobu.

• 6.7.2016  19:53

Nijak překvapivý, ale zajímavý námět v umělecky pojatém zpracování. Nenudí, ale ničím ani nijak extra nezaujme, neumí diváka naplno vtáhnout.

• 21.2.2016  00:40
    Slzy slunce (2003)

Neuvěřitelně stupidní a plochý film. I když bojová složka je docela povedená, takhle zpackanej scénář nemůže zachránit.

• 16.2.2016  22:09
    Ladíme 2 (2015)

Nevím, jestli si jedničku jen málo pamatuju, ale fakt nemám pocit, že byla až takhle moc dementní. Nebýt tam tolik sexuálních narážek, řeknu, soudě podle úrovně obsaženého humoru, že je to film pro desetileté děti. Ty hudební čísla se mi většinou líbily a holky (Kendrick, Snow, Knapp, Banks, Steinfeld) byly k sežrání, ale jinak to byl fakt boj vydržet a nevypnout to v půlce.

• 14.2.2016  20:26

Uznávám že trochu nadržuju vzhledem k mé afinitě k tématu, ale pokud Zachrantě vojína Rayana zaslouží 89%, toto by zasloužilo sedm hvězdiček.Začátek děsnej, a na konci němci poněkud neschopnější, než by asi byli ve skutečnosti, ale ty jednotlivé scény, ať už přepad u lesíka, obsazování města, "fraternizace" s nepřítelem či jednotlivosti z bojových scén byly vynikající.

• 10.2.2016  22:02

Horší tři. Děsně úžasná Rachel McAdams v děsně prázdném filmu.

• 28.1.2016  20:24
    Avengers (2012)

Tři hvězdy s tím, že jsem v dobrém rozmaru, takže zaokrouhluju nahoru. Příjemní herci a celkem povedené hlášky zachraňují nudný, plochý, zcela nenapínavý děj plný totálních kravin.

• 24.1.2016  23:21
    Marťan (2015)

Jako upřímně, logicky a vědecky rozebráno to bylo ptákovina. Ale taková děsně pekná a příjemná, že byla radost se na to dívat.

• 24.1.2016  23:18

Jeremy Renner by Damona v pohodě nahradil, jen kdyby mu dali scénář, kterej za něco stojí. Takhle je to pár vážně povedených scén a přitažlivé charaktery uvezněné v divném, dlouhém a prázdném vývaru z předchozích Bournů.

• 8.12.2015  23:40
    Spectre (2015)

Nevím, jestli jsem byl nějak špatně rozpoloženej, ale tohle se u mě fakt neujalo. Jako casting perfektní, exteriéry (až na trochu nudné Rakousko) výborné, celkově produkce špičková. Mám Craiga jako Bonda rád a první dvě třetiny filmu pro mě šlapaly na čtyři hvězdy. Ale jak se ty nesmyslné, přetažené, až parodické scény hromadily, tak moje "to neřeš, to je Bond" trpělivost přetekla. Jako těch WTF momentů tam bylo už opravdu moc. SPOILER ALERT: Nemám nic proti edge-technology/sci-fi prvkům (vybuchující hodinky či auta s plamenomety jsou ok), ale když začnou být ignorovány základní fyzikální zákony (hlavně scény s vrtulníkem či letadlem), nebo když nezničitelný protivník s Bondem doslova rozmlátí půl vlaku, aby ten v následujících minutách (bez jediné modřiny či škrábnutí) neměl na práci nic lepšího než souložit (asi nějaký druh masochismu), když se hlavní padouch začne chovat jako úplná p**a (minule jsem tě měl zcela pod kontrolou, a chtěl jsem tě zabít pomalu a užít si to, ale málem mě to stálo život, tak tě teď budu zabíjet ještě pomaleji, úplně bez dozoru a ještě z toho ani nebudu nic mít) nebo když se ve scénáři začnou objevovat úplně kokotí prvky (DNA hlavního vůdce supertajné organizace na prstenu poskoka ze středního managementu), tak mi to fakt vadí. PS: První cenu v kategorii nejzbytečnější filmová scéna roku vyhrává automobilová honička v Římě - děsně dlouhá, nudná, prázdná, bez gradace a i bez vyvyrcholení.

• 28.7.2015  23:15
    Atlas mraků (2012)

Roztomile barevné ... cosi. Lepší výraz se k té žánrově a tématicky nevyhraněné směsici s extrémně trapnými pokusy o "přesah" a "hlubší moudra" hledá těžko. Některé dějové linie by vydaly na několikaminutový krátký film, některé by nestály ani za to, ale pomocí spousty vaty, záběrů krásné přírody či hezkých tváří, je to nataženo na necelé tři hodiny. Prostě nepovedený pokus o masterpiece ze kterého čiší, že jeho autoři naivně věřili tomu, že jim pod rukama vzniká něco velkolepého.

• 24.7.2015  13:04

Přehnaně dlouhé a pomalé vyprávění bez jakéhokoliv vyvrcholení (podotýkám, že mluvím o ději, sexuálních vyvrcholení bylo znázorněno několik). I přes to extrémní natahování (na úchylné 3 hodiny) a předvídatelnost děje ale slušný divácký zážitek: postavy byly uvěřitelné, šlo se do nich vžít, jejich emoce byly silné a přitom jasně znázorněné. Někde na pomezí tří a čtyř hvězdiček - ale za ty naturalisticky pojaté lesbické scény zaokrouhlím nahoru. .)

• 12.7.2015  22:25
    Most (TV seriál) (2011)

Velice zábavný seriál, s výbornou výpravou a herci. Trochu překombinované a za vlasy přitažené, jak už bohužel moderní detektivky bývají, ale atmosféra je skvělá a cliffhanger na konci každého dílu vás nutí okamžitě chtít pustit další. Druhá série bohužel už vyčpělejší, ale stále zábavná. Třetí série lepší. Série 1: 90%, série 2: 70%, série 3: 85%

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9