Správnej dres (2015) (TV film)

Dívala jsem se na to jenom kvůli T.K. Hrála slušně, rozhodně lépe, než ostatní modelky ve filmech. Jen ten příběh - skoro pravdivý-o kom asi? Ale souhlasím s Tosim a ostatními, že ten konec byl nereálný, takhle to nekončívá. Ty 2 hvězdy za to, že jsem se dokoukala-kvůli T.K.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Některý hodnotitel tento film /něco z poetiky/ přirovnal k filmu "Díra u Hanušovic", jiný doporučuje, abychom si to užili. Ani omylem. Tento film nemá z poetiky "Díry" ani zblo.Opičení po režiséru Krobotovi v momentech z hospody nemá zdaleka úroveň /na úžasnou Babčákovou, Čermáka a Novotného tady Budař a Čtvrtníček nemají / Popsání mentality vesnice kulhá na obě nohy, herecké výkony průměrné-lepší jsou snad ty neherecké. Nedala jsem "odpad " jen kvůli tomu, že jsem u toho neusnula.

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro (2003)

Hmm, hodně rozdíílné komentáře, někteří nepochopili, někteří nechtěli, někteří ani nemohli, neb nezažili, pro mne jeden z nejsilnějších filmů, protože již něco vím a něco jsem prožila. Doporučuji, není to nuda, i když slov je pomálu

Bezva ženská na krku (2016)

Nevycházím z údivu nad 67%, to jsem ráda, že jsem se sem podívala až po zhlédnutí, jinak bych měla daleko větší očekávání, protože 67% není málo. Na film se dalo dívat, byl barevný, celkem veselý, samá kytka-byť hlavně hřbitovní-hezká vesnička s asi 15. obyvateli a pár dětmi,potrhlý starosta , zlý pan doktor, krásná paní učitelka a grobián. Od asi 10.minuty jeden ví, jak to dopadne. Asi jsou Troškovy filmy tak hrozné-nevím, neviděla jsem-že toto všem připadá milé. Vydržela jsem až do konce jen proto, že jsem čekala nějaký fór. 2 hvězdy jsou až moc-kdo jste neviděli, tak až bude hnusně, pršet,padat kroupy a ani vám nebude nejlíp, tak asi jo, jinak běžte raději na mejdan.Ale má pravdu "golfista" že mi nebylo trapně, to fakt ne.

Knoflíkáři (1997)

Tak u tohoto povídkového filmu mne nezaujaly ty hlášky,ale to,co mi řekl můj tehdejší klient pan Zindulka poté,co jsem řekla,že mám film nahraný na video-Janičko,ale to se nesmíte jít ani vyčurat ani si jít uvařit kafe,musíte u toho filmu sedět celou dobu,protože jinak nebudete vědět,o co jde-a přesně proto dávám filmu tolik hvězd-že nelze ODEJÍT

Jako bych tam nebyla (2010)

tak tento film jsem viděla na FF-nemohla jsem mluvit asi 3 hodiny,potom jsem se ptala sama sebe-proč Ti vadí,že Tvůj manžel dává mouku do guláše a neumývá příbory a kouří v místnosti??? jsi na něj proto nepříjemná-asi jsi měla zažít to,co ženy ve filmu-potažmo ženy z knihy Tučkové-"Vyhnání Gerty Schnirch"-je jiná doba,snad to nezažiju,ale toto byla hrůza,jsem fan filmu,toto se nesmí již nikdy stát!!!

Café de Flore (2011)

Ani mi nevadí,že mnozí nepochopili,že je toto jeden z mála filmů.které se zaobírají reinkarnací,spíš mi vadí naprosté nepochopení celého filmu-viz Traffic,ale je to vlastně jedno,já jsem byla z filmu nadšená a děkuji za dobré hodnocení všem,kteří pochopili

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Tento film u mne způsobil naprostou bombu,zvýšenej tlak,emoce na měsíc,myšlenky zoufalý-když jsem ho viděla poprvé-teď počtvrté si ho dokážu užít a doporučuji všem politikům,modelkám,zoufalcům,kteří chtějí přijít rychle k prachům,ať mrknou,možná,že je to přejde,jen mne mrzí,že zrovna Kleopatra si myslí,že je to kalkul

Bokovka (2004)

děkuji Ti, Kleopatro,že jsi za mne řekla skoro vše-jen já-jako matka someliera jsem ještě ocenila hodnocení vín a "strkání nosu do sklenice" -ementál? a samozřejmě příběh je ůžasnej a hlavně-komu jsem ten film/první DVD vyšlo v "lidovkách"/půjčila,prosíím,vraťte

Cesta (2009)

Když jsem dočetla knihu,tak jsem viděla před očima film a hlavní postava byl-věřte,nevěřte-Mortensen-hooodně dlouho před tím,než to natočil-film není krásnej,je zoufalej,ale lépe tu tragedii,která může nastat nikdo nenapsal-jen McCarthy. Málokdy se však "strefí"tak naprosto do knihy,jako režisér John Hillcoat..Nemohu dát méně,než 5 a jsem fanda tohoto filmu-jen se naň mrkněte a dáte mi za pravdu