Láska rohatá (2009) (TV film)

Jirka Mádl má talent na hraní ňoumů. Mám ho jako herce rád. Problém téhle pohádky je příliš nerozsáhlé herecké obsazení. Když už v nějaké pohádce hraje Miroslav Táborský, musí tam být každou třetí scénu! Obrovský problém je příliš rozjetý dějový průběh ve druhé půlce pohádky, dokud Mádl ze sebe dělal ňoumu a měl rohy, bylo to takřka ideální. Opravdu zbytečná pohádka. Nejde o herce jde o to, že si museli i herci připadat zbyteční. Škoda, plýtvání časové osy. 3/10

2:37 (2006)

Každý má své problémy. Velké a malé. Tady je to zpracováno v jedné škole s několika lidmi. Za srdce mě to nechytlo, ani nedojalo. Beru to asi tak, že nevím co od toho mám čekat. Solidně udělané, bohužel já si k tomu cestu asi nenajdu. 70% 7/10 I tak uznávám kvality.

Aein (2005)

Jak moc je krásné být, cítit se volný. Krásný příběh o dvou lidech, kteří se na nic nevážou a prožijí spolu den a noc. Na konci jsem trnul, jestli zatáhne za tu kliku a otevře dveře u auta. Milence, řadím hodně vysoko, i když na tento žánr si musím ještě trochu zvyknout. 8/10

Forrest Gump (1994)

Vsadím se, že nikdo jiný než Thomas Jeffrey Hanks, by to tak skvěle v hlavní roli nezvládl. " Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš." 10/10

Jak na věc (2002)

Inteligentní komedie. Hugh Grant se svým výkonem připomíná Dr. House, kterého ztvárnil Hugh Lauire. Příběh především třech životních situací. Jedna ze strany muže, který lže, aby ženy dostal do postele, nebo aspoň na rande. Žená, která se utápí v depresích, nejspíše kvůli tomu, že je sama bez muže a chodí na sezení s ostatními ženami bez mužů. A potom chlapec, který chce za každou cenu své matce udělat radost, aby byla šťastná, ovšem on sám je ve škole pro smích, protože je maminčin mazánek. Matka je zaslepena svým synem tak, že si myslí že je mu fajn. Opak je ovšem pravdou, což zase vidí Will, který chlapci začne pomáhat, aby se vyrovnal se svými problémy. Ale sám Will má problémy se svou osobností, už nechce lhát. 7,5/10

Sexbomba od vedle (2004)

Nezasahuje to do kritérií, jako komedie pro náctileté. To se Lukovi Greenfieldovi povedlo. Co se mu ale už nepovedlo, je nekvalitně zpracovaný scénář. Začíná se u čím dál více komedií scénář prohlubovat do hlubin neznámých. Není to zlé, jenže já celou dobu váhal nad čtyřiceti procenty. Chybí tomu nějaký náboj, který by film nakopl a zařadil ho výše do hledáčků! 5,5/10

Nebezpečný cíl (2008)

Cíl moc nebezpečný nebil. Nicolas Cage ano. 6/10

Vyměřený čas (2011)

Nijak zvlášť sem nadšení nenašel. Moderní film, který je hezky zpracován, ale to je asi tak všechno. Justin Timberlake zdá se kariéru zpěváka zabalil a stal se z něho herec, který ovšem v tomto snímku předvedl průměrný herecký výkon na to, že už má pár filmů za sebou. Jo, beru to, ale mohlo to být mnohem, mnohem lepší. 6,5/10