Nae anaeui modeun geot (2012)

Vlastně je to naprosto skvělý film. Su-jeong Im naprosto exceluje, i když vám může z jejich řečí jít naprosto hlava kolem! Může se zdát, že je to jen na "pouhých" 80% v první polovině filmu, ale když zbývá posledních 35.minut, uvědomil jsem si, jak dobrým filmem All About My Wife ve skutečnosti je. Romantický nádech na vás dýchne každým pohledem na tu nádhernou slečnu a všechny romantické chvilky. Romance se střídá s komediálními prvky, situacemi i složitostmi, jak si Doo-Hyun, začne uvědomovat o co může přijít a znejistí ve chvíli, kdy mu přijde, jak moc je sám. Já si myslím, že se jedná o romantickou komedii se vším všudy a dostal jsem naprosto to, co jsem chtěl. Neříkám, že je to dokonalý film, ale každý z nás když si ho nechá promítnout pořádně v hlavě, na konec možná i dojde k závěru, že svou vlastní dokonalost v něm našel.

Střihoruký Edward (1990)

Ten neuvěřitelný smysl pro tvořivost, je až skoro neuvěřitelné jak si Tim dokáže s filmem pohrát a modelovat ho až do finální podoby. Tohle je prostě velký start pro Johnnyho. Tim mě ujistil, jak úžasnou fantazii má, i když tady třeba není taková atmosféra jako v jiných jeho filmech. Když se Depp s Burtonem dají dohromady jako už celkem osmkrát, musí to stát za to!

Raubíř Ralf (2012)

Pro mě osobně nejlepší animovaný film roku 2012 co jsem dosavadně viděl. Skvělá Vanellope mě uchvátila a je neuvěřitelně skvěle namluvená Jane Lynchovou. Skvělé na to pohledět s tím sladkým světem plným cukrovinek to opravdu vyšlo. Parádní podívaná pro jakkoliv starého diváka.

Pí a jeho život (2012)

Pro mě určitě velké překvapení. Jsem nadmíru spokojen. Film, který není špičkou v pětihvězdičkových filmech, ale určitě vás do sebe vtáhne a zalíbí se vám s určitou zvláštností mimo realitu. Neskutečný příběh se skutečným chlapcem a tak dále a tak dále. Ať už je to Tygr Bengálský nebo kdokoliv jiný se jménem Parker. : )

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

0-30.minut : Pro mě nový milník. Zajímavé tím, že je to strašně realistické a už vůbec přehnané. Naprosto skutečné. Myslím si, že by nebyl problém ho mít v oblíbených filmech. Ještě jsem neviděl tak sladký film, založený na skutečném přátelství. Přidávám si ho do oblíbených kvůli realistickému provedení, nesmělosti, vyváženým hereckým výkonům a perspektivě.

Gladiátor (2000)

Jednoduché. Režie Ridleyho Scotta na mě udělala velký dojem. O Russellovi mluvit nikdo nemusí, protože byl jasně nejlepší. Příběh vás nenudí a ke konci snad i některé dojme. Ocenění je zasloužené a myslím si, že by v budoucnu ještě taková spolupráce mohla zafungovat. Absolutně jedinečný a špičkový soundtrack to vše podtrhl.

Bourneovo ultimátum (2007)

Když nepočítám následující díl Bourneův odkaz, tak čistě s Mattem Damonem je tenhle díl nepřekonatelný. Je to tak strhující, že divákovi scény nedají ani na chvíli vydechnout. Pro fanoušky akčního žánru naprosto skvělá záležitost. Nepamatuji si zatím lepší akční film, možná pro mě ani není lepší. K tomuto se nedá moc dodat..

Casino Royale (2006)

Je to jednoduché. Společně se Skyfallem tvoří dvě nejlepší Bondovky, co kdy byly natočeny. Craig exceluje jak v kasínu, tak mimo něj. Společně se Skyfallem moje oblíbená Bondovka, která se v mých oblíbených filmech nesmí ztratit. Kdo tuhle věc neviděl, neví " vo co gou ". Skvělé herecké obsazení, další plus natáčení v Karlových Varech a velký rozpočet 150 milionů dolarů. Celosvětový výdělek bych ovšem čekal vyšší než necelých 600 milionů dolarů. Skvělý film !

Na vlásku (2010)

Jeden z nejlepších animovaných filmů dnešní doby. Má přesně to, co očekáváte a to, co by jste měli po novodobém animovaném filmu chtít. Je vtipný s krásnou Locikou, vtipu přidává i bílý hřebec Maxim. Nevyjímaje zlodějíčka který se do Lociky zamiluje. Nijak extra přetažený časově, ta hodina a půl naprosto vyhovuje a když film skončí, tak váš úsměv na tváři stále převládá. Super podívaná.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Za prvé : Zamiloval jsem se do toho potetovaného těla. 2 : 158. minut mně snad ještě u žádného filmu tak nevyhovovalo. 3 : Craig je mimo Bonda skvělým hercem. 4 : Všechny situace a okolnosti jsem hltal. 5 : Fincher- Craig/Mara .. To prostě fungovalo.