Hrdinové (2006) (seriál)

Seriál, u kterého nejsem schopný udržet pozornost celých 42. minut. Uvidím, jak se situace vyvine dál. Zatím hodnotí třemi hvězdami.

Jackass 2 (2006)

Výrobní rozpočet : $11.5 million. Celosvětový výdělek : $84,618,532. Mé hodnocení : 7,5/10

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Zde Adam Sandler předvedl svůj druhý nejlepší výkon hned po filmu Volání o pomoc. Na rozdíl od Sandlerových dnešních filmů je tento vtipný, emoční a " nový ". Nádherná Kate Beckinsale, ale hvězdou je zde v hlavní roli Sandler.

Návrat na vrchol (2006)

Chybí pořádný zápal fotbalového umu! Chybí lepší hlavní herecký výkon! Chybí pořádné dojetí! Nechytne vás za srdce! Nevykouzlí ani úsměv! Nedonutí vás ani brečet! Prostě od začátku do konce se tváříte úplně stejně! 6/10

Obávaný bojovník (2006)

Touha a zaslepenost. Nebo odhodlání, disciplína a pokora ve víru samotnou. Nemám moc co dodat, tohle se prostě musí vidět. Snad jen, co víc si přát. Myslím, že tohle dílo je vrcholem čínských filmových pláten.

Penelope (2006)

Úžasná Christina Ricci. Tenhle film má své kouzlo a jen tak od něho oči neodtrhnete. Budete ho chtít dokoukat celý na jedno shlédnutí od začátku, až do konce. Příběh dívky s rypáčkem, která je pro své nápadníky ošklivá. Mně ovšem přišla roztomilá, krásná, milá a v neposlední řadě zábavná. U Penelope se krásně odreagujete, protože zde není citové vytížení, ale jen mírumilovný a láskyplný děj. Krásné barevné zpracování a takové ty příjemné momenty když Penelope prochází večerním parkem a vy máte pocit, že tam chcete stát také. Celý film je jedno velké plus. :)

Silent Hill (2006)

První polovina mě svými efekty a reálností nijak zvlášť neuchvátila. Pořád jsem si říkal proč, jak a co? Více na styl Japonských hororů, což je dost pochopitelné od autorů. Je to jako by jste se dívali na město ze dvou různých pohledů. Jeden je pořádně temný a drsný. Ten druhý má opačnou polaritu s hluchými pasážemi. Zvuk sirén znamená přicházející temnotu. Dle mého názoru se jedná o zajímavý horor, ve kterém temnota, nebo zlo jako takové přichází z podvědomí diváka. Hledáte v tom nějakou logickou věc, která by Vás dovedla ke spokojenému porozumění, o což se snaží i Sean Bean. Jde o psychiku. Za první polovinu 50%, za druhou 50%, protože to je někdy až sprcha keců.

Vzepřít se obrům (2006)

Může se vám to zdát až moc nábožensky založené. Ale spíš se snažte dívat že vlastně celkově sport je o víře, a bez té úspěchu není! Ačkoliv to nejsou nějací herci, tak dávám za 3* ...

Zápisník smrti: Poslední jméno (2006)

Chtělo to něco víc. Nějaký více epický závěr. Postrádal jsem více emocí a vůbec, myslel jsem si, že prožitek z finále druhého dílu bude o něčem jiném. Zejména v prvním dílu, na Vás dýchne atmosféra asijského prostředí. Mít po ruce takový death note, to by se andělé smrti asi činili. Způsob, jakým zápisník smrti ovládl Lighta, je pochopitelný. Když má člověk velkou moc, v tomto případě na životem a smrtí, je jen velmi těžký odolat tomu vábení. Za mě jednička o trochu působivější.

10 položek a méně (2006)

Tahle hra se slovíčky mě neskutečně bavila. Jestli je to pro někoho nuda, pro mě přímý opak. Maličký rozpočet, velká věc. Morgan Freeman je takový herec, který dokáže vyzdvihnout jakýkoliv malý film, na velké představení. Tak trochu příběh i o tom, jak se z paní tvrdé prodavačky stane až ke konci milá a měkčí povaha.