Sviňa (2020) odpad!

Pozliepané fragmenty z dôb nedávno minulej celospoločenskej situácie na Slovensku. Celé spracovanie mi pripadalo lacné, film o vážnych udalostich v krajine má vyzerať diametrálne odlišne. A to nehovorím o ,, hereckých výkonoch " zúčastnených. Jedna veľká ,, herecká " blamáž.

Gangster Ka (2015)

Pre mňa priemer, celkový vizuál ujde, som zvedavý čo sa vyliahne z Afričana.

Marťan (2015)

U mňa zásah do červeného stredu Marsu, hlavne svojim optimistickým podaním a nezlomnou vôľou hlavného astronauta- botanika. Raz darmo, Ridley to vie a Matt, samozrejme, tiež. Všichni na Mars...

Špión (2015)

Celkom príjemná oddychovka, scény so Stathamom sú veľmi zábavné, ale aj celkovo sa na tom dá zasmiať a pobaviť.

Jurský svět (2015)

Tvári sa to ako nejaký veľký biják, no mňa to príliš neoslovilo. To prehistorické jurské zoo super, stál by som prvý v rade na lístok! Mal som dosť, keď som videl manažérku Claire v tom bielom kostýme a v podpätkoch, ako uniká obrovským zvieratkám.

Zabijáci (2014)

Lepšie ako Žena v kleci, dej parádne plynie, z ústrednej dvojice sa mi herecky viac pozdáva Assad. Oddelenie Q, poďme na ďalší prípad...

Popelka (2015)

Klasicky podaný príbeh jednej z najznámejších rozprávok. Potešil ma fakt, že nič nové a ,,tvorivé" sa autori nesnažili vytvoriť. Film má peknú vizuálnu stránku.

Interview (2014)

Myslel som si že to bude opačne, no oveľa viac ma film bavil do momentu príchodu Skylarka a Rapaporta do severokórejskej krajiny. Potom mi to už neprišlo zábavné, skôr akési chaoticko - primitívne. Za tú zhruba prvú polovicu filmu tri červené hviezdy.

Žena v kleci (2013)

Knižná predloha od J. Adlera- Olsena výborná, o filme sa to už povedať nedá. Prišlo mi to málo napínavé, čo sa najviac prejavilo v závere pri záchrane Marete. Po prečítanî knihy som sa na film veľmi tešil, no ostalo iba pri tom.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Neskutočne nabitá, akčná, adrenalínová jazda! Totálne všetko prepracované do najmenších detailov! Za všetky len jeden, ktorý ma neskutočne bavil: gitarista na aute, obklopený reprákmi! Tento fi!m posúva akčný žáner o hodný kus dopredu! Bravóóó!