ipar1

okres Michalovce
ucitel

• 25.2.2016  00:04
    Gangster Ka (2015)

Pre mňa priemer, celkový vizuál ujde, som zvedavý čo sa vyliahne z Afričana.

• 24.2.2016  23:48
    Marťan (2015)

U mňa zásah do červeného stredu Marsu, hlavne svojim optimistickým podaním a nezlomnou vôľou hlavného astronauta- botanika. Raz darmo, Ridley to vie a Matt, samozrejme, tiež. Všichni na Mars...

• 25.10.2015  23:02
    Špión (2015)

Celkom príjemná oddychovka, scény so Stathamom sú veľmi zábavné, ale aj celkovo sa na tom dá zasmiať a pobaviť.

• 25.10.2015  22:49

Tvári sa to ako nejaký veľký biják, no mňa to príliš neoslovilo. To prehistorické jurské zoo super, stál by som prvý v rade na lístok! Mal som dosť, keď som videl manažérku Claire v tom bielom kostýme a v podpätkoch, ako uniká obrovským zvieratkám.

• 25.10.2015  22:28
    Zabijáci (2014)

Lepšie ako Žena v kleci, dej parádne plynie, z ústrednej dvojice sa mi herecky viac pozdáva Assad. Oddelenie Q, poďme na ďalší prípad...

• 25.10.2015  22:12
    Popelka (2015)

Klasicky podaný príbeh jednej z najznámejších rozprávok. Potešil ma fakt, že nič nové a ,,tvorivé" sa autori nesnažili vytvoriť. Film má peknú vizuálnu stránku.

• 21.10.2015  00:43
    Interview (2014)

Myslel som si že to bude opačne, no oveľa viac ma film bavil do momentu príchodu Skylarka a Rapaporta do severokórejskej krajiny. Potom mi to už neprišlo zábavné, skôr akési chaoticko - primitívne. Za tú zhruba prvú polovicu filmu tri červené hviezdy.

• 21.10.2015  00:19

Knižná predloha od J. Adlera- Olsena výborná, o filme sa to už povedať nedá. Prišlo mi to málo napínavé, čo sa najviac prejavilo v závere pri záchrane Marete. Po prečítanî knihy som sa na film veľmi tešil, no ostalo iba pri tom.

• 12.10.2015  00:48

Neskutočne nabitá, akčná, adrenalínová jazda! Totálne všetko prepracované do najmenších detailov! Za všetky len jeden, ktorý ma neskutočne bavil: gitarista na aute, obklopený reprákmi! Tento fi!m posúva akčný žáner o hodný kus dopredu! Bravóóó!

• 7.9.2015  22:19

Film, ktorý nemá veľa čo ponùknuť, s tými romantickými pasážami som to dosť dobre nechápal. Je to dosť zlé, keď ma pri tomto žánri nezaujal skoro žiadny moment. Slabý priemer a v mnohých prípadoch aj nuda.

• 17.8.2015  23:56
    Whiplash (2014)

Film o nadanom bubeníkovi a jeho akčnom učiteľovi, ktorý ma ale veľmi neoslovil. Pri ctižiadosti mladého Neimana to ani inak nemohlo skončiť. Záverečný bubenícky part výborný, no celkovo u mňa priemer.

• 13.8.2015  23:04
    Slídil (2014)

Hlavný hrdina v podaní Gyllenhaala pri zbere materiálu z trestných činov ide až za hranicu únosnosti. Samotný hlavný predstaviteľ mi bol nesympatický hlavne tým svojim účesom a akousi vyziabnutou postavou. Celkovo priemer, pozvoľný dej, ktorý ku koncu naberá na obrátkach.

• 13.8.2015  16:01
    Ex Machina (2014)

Mám z tohto spektáklu dosť zmiešané pocity. Pozerať sa skoro hodinu päťdesiat na schému: sedenia Caleba s Avou, potom zas na hovory Caleba s Nathanom a potom zas to isté dookola, pre mňa dosť stereotypné. Dve hviezdy za ten podzemný futuristický barák.

• 13.8.2015  12:34
    Kód Enigmy (2014)

Postava Turinga výborne zahraná , spracovanie tiež. Dej parádne ubieha, ani na minútu som sa pri sledovanî filmu nenudil.

• 9.8.2015  20:43

Tuctový dobrodružný film o hľadačoch zlatého pokladu na dne mora. Niektoré pohnútky členov ponorky nepochopiteľné, ale k tomu nevyrovnanému ,,béčku" to tak akurát sedí.

• 9.8.2015  12:31

Veľmi slabé, samé klišé, zbytočne naťahované.Z väčšiny dialógov som mal dosť. Neeson v posledných svojich filmoch ako cez kopirák.Už som len čakal, kedy to skončí.

• 6.8.2015  22:42
    Spása (2014)

Klasicķý western, ktorý ide v klasických šľapajach žánru. Vizuál je veľmi dobrý, spolu s postavou Madsa Mikkelsena sa mi páčil najviac.Len sa nemôžem zbaviť dojmu, že hlavný záporák mi tam akosi nesedel.

• 2.8.2015  23:14

Z nudy a letargie ma ako tak prebrali výstrely ku koncu filmu. Tatum - rovnaký výraz v celom filme. Inak nuda, nezáživnosť, rozťahané ,,tempo". Tá jedna hviezda pre stylistov za namaskovanie Carella. Ani sám neviem, ako som to mohol dopozerať.

• 1.8.2015  22:40

Životopisno - akčný film asi ani nijako ináč nemôže vyzerať, aj keď som čakal viac.

• 1.8.2015  22:34

Film pre tínedžerov, aj keď dosť momentov ma bavilo, na rôznych odkazoch a narážkach som sa schuti zasmial. Som zvedavý na dvojku.

• 1.8.2015  22:25

Trocha surové, nedovarené, a aj kvôli tomu ma to až tak nevtiahlo do deja.Priemer.

• 1.8.2015  22:18

Realistické, trefné, vtipné, tragikomicko - brutálne.U mňa plných päť!