Armageddon (1998)

Z Amerického patriotismu ve filmu vám bude na blití a to je asi to nejlepší co vás při sledování filmu potká.

Horizont události (1997)

Příjemné překvapení, vcelku napínavé ale konec je trochu stupidní.

Cesta peklem (1995)

Jeden z prvních pokusů o český akční film a přiznejme si to, nebyl ani trochu úspěšný. Češi, aby mohli točit akční filmy na přijatelné úrovni, na to prostě nemají peníze.

První rytíř (1995)

Je to nemastné, neslané a vůbec nemáte pocit že se díváte na artušovsku legendu, ale na Hollywoodský ,,spektákl." Vše snad zachranuje jen skvělá hudba Jerryho Goldsmitha.

Batman (1989)

Skvěle odporný Nicholson a pověstná Burtonova ponurá atmosféra, vytváří nejlepší přepis komiksu na filmové plátno.

Ropáci (1988) (studentský film)

Když jsem tenhle film viděl poprvé (10 let), tak jsem si asi tak 3 roky myslel, že ropáci opravdu existují. Studentský Oskar, opravdu zasloužený.

Top Gun (1986)

Mně nesympatický Tom Cruise ve filmu, který vyznívá jako náborový plakát amerických vzdušných sil.

Zvíře (1977)

Podle mě nejpovedenější film Jeana-Paula Belmonda, nabitý hláškami až po půdu. Jestli jste příznivci francouzských komedií, tento film je pro vás nutností.

Chalupáři (1975) (seriál)

Vyníkající Jíří Sovák v roli cholerického důchodce a celá plejáda skvělých herců, vytvořila jeden z nejlepších českých seriálů.