Uvnitř (2007)

Nechci být těhotná, nechci být sama, nechci se potkat s žádným kuřákem, nechci používat spreje, nože ani nůžky. Uf, dá se po shlédnutí ''À l'intérieur'' vůbec normálně žít?

Rec 2 (2009)

Půl hodiny sedím za obrazovkou a jsem v šoku. Moje nervy pracují na 100%, moje psychika se zdá být lehce narušená. Jsem překvapená, vyděšená, ale nadšená zároveň. Modlila jsem se, aby dvojka nebyla jen slabým pokračováním kultovní jedničky, ale opak je pravdou. REC 2 má na to, aby překonal první díl a to vším, co se ve filmu odehrálo. Děj byl mnohem napínavější a atmosféra ještě děsivější. Tohle je ten pravý film u kterého se chci bát a budu se bát kdykoliv si tento snímek zapnu znova. Poznámka : Nikdy nepoužívejte noční režim, protože nemáte jistotu co uvidíte.

Ex Drummer (2007)

Zvrhlá, agresivní, anarchistická, surová, brutální.... ale opravdu zajímavá a fascinující podívaná ponuře natočená, kterou doprovází jedinečný výběr skladeb. I když jsem v některých pasážích měla chuť film vypnout, neudělala jsem to, za což jsem ve výsledku vděčná. A ne, nechtěla bych mít nic do činění s Big Dickem... :D

Revizoři (2003)

Pětice zmrzačených revizorů, utíkající černí pasažéři bez jízdenky, náhodná úmrtí... nebo nebyla až tak náhodná? K tomu všemu tma, koleje, podivný medvídek a stísněné prostory Maďarského podzemí, respektive metra. Film vám nenabídne jediný pohled do denního světla. Začnete jízdou po eskalátoru dolů a končíte jízdou nahoru.. Hledáte svou duši a své já. Příběh který se odehrává mezi oběmi eskalátorovými jízdami je něco neskutečného a mimořádného. Surové záběry doplněné lekavými scénami nebo vtipnými chvilkami ve vás vzbuzují podivné pocity. Dýchá na vás depresivní atmosféra zahalená do černého humoru a je podkreslená okamžiky neskutečně akčními. Přiznávám, že jsem kolikrát nevěděla co vlastně si mám myslet a nevím to do teď. Co vím jistě je to, že tento snímek brzy opět vyhledám. ,,Bylo to vtipné?'' ,,Byl to ten nejhorší vtip, který jsem kdy slyšel...'' hahahaha....

Nejkrásnější hádanka (2008)

Pohádkový mutant ''Princezny ze mlejna'' a ''Z pekla štěstí''. Vlastně... čemu se divit, když všechno točil jeden režisér. Nic proti němu, ale chtělo by to něco nového.

VALL-I (2008)

Nejkrásnější pohádka, nejkrásnější animák dnešní doby. Jsem příjemně překvapena jak jednoduše a nenáročně příběh plynul. Jak bylo všechno takové milé, ale nenucené. Takhle si já prosím pěkně představuji film pro rodinu. Každý si zde najde to svoje. Já si to taky našla... ''Wolíííííííí'' ''Éééééva'' :))

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Díky tomuto skvostnému animáku jsem si uvědomila, jak líto mi je, že jsem se zbavila všech svých hraček. Jak ráda bych je teď vytáhla a na okamžik jim ''udělala radost'' Mám chuť si hrát nebo se podívat na TOY STORY znovu! :)

Mary a Max (2009)

Jedinečná pohádka pro ''dospělé''. Zvídavá dívenka trpící komplexem ze své nehezké jizvy mi připomněla mě samotnou... Mary je celá nesvá díky nedostatku přátel a neschopností najít si muže svých snů... Na druhé straně je anonymní postarší žrout co má strach ze všeho nového a ze všeho ostatního. Milovníci čokolády a animované pohádky. A já jsem také milovnicí animované pohádky. Této pohádky. Nic lepšího jsem ještě neviděla. Úžasné, skvělé, famźní. A nezapomeňte, Cherry se musí pořád ochutnávat :)))

Vejdi do prázdna (2009)

Originální a skutečně surově natočený snímek, jež nenechá nikoho chladným. Budete zhnuseni, nadšeni nebo obojí. Připadne vám, jako byste ten Tokijský zvrhlý ''trip'' jeli s nimi, jako byste se ponořili do úplně jiného světa. Musím se ale ztotožnit s některými z vás ohledně toho, že Enter the Void působil v některých momentech zbytečně utahaně a zdlouhavě. Chvilkami jsem si přála aby film skončil, jindy jsem chtěla, aby ta či ona scéna byla více dopodrobna. Naprosto bych upustila od konce, od oněch ''orgií''. Sorry, ale půl hodiny se dívat na souložící dvojice opravdu nepotřebuju. Rozhodně ne v kině. Rozhodně ne ve filmu, který hltám minutu po minutě. Gaspar Noé je jedinečný umělec a tento film byl důkazem. Zapomenu-li ten závěr, byl to zážitek v podobě šíleně blikajících psychedelických obrazců vytvářející zajímavý příběh o lidech a těch nejhorších životních situacích, které vás můžou potkat. Byla to zběsilá jízda, na kterou nezapomenu!