Přátelé (1994) (seriál)

Seriál, který netřeba zmiňovat... Jakési příběhy ze života mladých lidí :)

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006) odpad!

Naprostý nesmysl, když by se první díl dal v dobách začínajících tunerů brát jako něco převratného, tak toto je naprostá tragédie pro 10-leté kluky kteří sní o tom být jednou největším drift kingem na planetě. 0%

Rambo: První krev (1982)

První a zároveň nejlepší část série o borci s velkým nožem. Skvělá důvtipnost Ramba jak přelstit hromady ozbrojených policistů v neznámém prostředí a přitom začne pouze s nožem a sirkami. A přitom je vidět že i takový masakr může vzniknout vymydleným policajtem. 90%

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Oproti předchozím dílům je to dle mého názoru šlápota do bahna. Přijde mi to jako druhořadý, ačkoliv dobře natočený krvák. Zmizela Rambova důvtipnost a vynalézavost, teď už umí pouze střílet z kulometu a zabíjet hromady lidí. 30%

Dnes neumírej (2002)

Jeden ze slabších bondovek, je to už zbytečně akční a nemá to důvtip starých filmů. Tedy, z novejších bondovek se taky dají najít dobré, ale toto je horší. Jako film je to průměrné až lepší, ale jako bondovka to je špatné. Sice je tam Brosnan kterého mám rád a taky Halle Berry, která po jeho boku vypadá úžasně, ale číňan s "diamantovým akné" do konce filmu, to je pitomost. Na druhou stranu tomu hraje do karet, že má bond zase pořádné auto, jenže to není vše. Ale oproti předchozímu Zítřek nikdy neumírá je to krok dopředu. 60% je tak akorát.

Zítřek nikdy neumírá (1997)

Řeknu to rovnou, je to nejhorší bondovka. Naprosto stupidně vyhrocený příběh. Nepochopitelné co zvládne mediální magnát pro získání vysílacích práv v Číně... O tom není co napsat, 40% je až moc.

Jeden svět nestačí (1999)

Pierce Brosnan se ukázal že po výborném Zlatém oku nepolevil a stále na to má. Příběh je dobrý, zlom v bondgirls kdy zjistí že ta původní byla mrcha a místo ní se dostane pod kůži té nejnedobytnější ženě ve filmu, to je vcelku kvalitní. A opět se k nám vrátí Valentin Zukovský, který sice bohužel skončí nešťastně, ale do filmu přenese zajímavou roli. Jedna větší věc, která mi nešla k srdci, bylo BMW Z7, které se k němu prostě nehodilo. Ale i tak, 75%

Zlaté oko (1995)

Nejlepší Bondovka s Piercem Brosnanem a zároveň úspěšný start série dílů ve kterých hraje on. Má dokonalý začátek, skok z gigantické přehrady a po nějaké chvíli skok do další propasti za letadlem... Celý příběh je opravdu skvěle vymyšlený, jeden z nejlepších scénářů bondovek, který kdy byl. Následná honička na silnici ... Prostě to bere dech. 95%

Muž se zlatou zbraní (1974)

Jedna z nejlepších Bondovek vůbec... Celý fim je prošpikován kousky, a vtípky, které umí jen Moore a to vše podtrženo známým J.W.Pepperem, který vloží do filmu pitomost amerických policajtů... A skřet Nick Nack je také ukázkou, že i malá věc může pěkně vytočit ...

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Tento černý Petr série Bondovek mi nikdy nedal spát. Zprvu jsem ho ani neměl rád, Lazenby mi prostě do oka nepadl a odsuzoval jsem ho. Jenže po nějaké době, když jsem se do tohoto dílu více vžil mi došlo, jak je vlastně tento film mezi ostatními Bondovkami vyjímečný. James Bond se zamiluje do dívky, poté se ožení, chce přestat se službami u jejího veličenstva. A celé je to zavržené smutným koncem, narozdíl od klasického vyústění postelové scény s hlavní Bondgirl. A k tomu všemu se vše odehrává na opravdu krásných místech, zejména ono Alpské letovisko mi nedává spát. Určitě si zaslouží 80%.