Záhada Blair Witch (1999)

Velmi autentický film s dobrou strašidelnou atmosférou, který ani chvíli nenudí. Film jsem sledoval ještě jako mladší a přiznám se, že jsem potom nevyhledával pobyt v lese po setmění. Moje hodnocení 7/10.

Dokonalý trik (2006)

Dokonalý trik je skvostným dílem Christophera Nolena. Již od první věty nás film vtáhne do děje plného kouzel a tajemna.A na konci filmu přijde kouzlo největší, takové co nám ukáže, jak kouzelný film sám o sobě je. Skvělé herecké obsazení. 10/10

12 opic (1995)

Brad Pitt (podle mého) ve své nejlepší roli. Vynikající scifi film s tématem cestování v čase. Ten tvůrci díky skvělému scénáři dovedli k dokonalosti tak, aby jste po posledních pár minutách zůstali sedět v úžasu a o filmu přemýšleli ještě dlouho poté. Vynikající hudba a herecké obsazení. Moje hodnocení 10/10

Sněženky a machři (1982)

Film jenž mě pokaždé zlepší náladu a připomene mi školní léta a vyvolá ve mně určitou nostalgii. Sněženky a machři je vlastně o takovém obyčejném lyžařském výletu, který je ale prošpikován velkou spoustou humorných scének a zábavných situací. Vše podporují skvělí herci v čele s Michalem Suchánkem. Zábava, kterou si vždycky rád připomenu. 10/10