Světová invaze (2011)

Film jenž ocení hlavně milovníci akčního žánru. Bezmála dvě hodiny jsou nabity akcí od začátku až do konce, s ohromě autentickou kamerou, která vás vtáhne do děje. Já mám tento typ filmů velmi rád. Proto jsem se u filmu výborně bavil. Aaron Eckhart v hlavní roli pro mě překvapivá, ale velmi dobrá volba. Moje hodnocení 7,5/10.

Čápi s mákem (2010) (pořad)

Naprosto výstižný komentář. J*A*S*M

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Kam je schopná komerční zábava ještě více klesnout?

Malá Miss Sunshine (2006)

Po tom co ve filmu umře jednoznačně nejvtipnější postava dědy, jsem se u filmu začal poměrně nudit. Trošku nadprůměrná americká komedie, která z raketového startu pomalu ztrácí rychlost, až ji v závěru ztratí úplně. Moje hodnocení 6,5/10.

Jízda (1994)

Ukázka toho, že jde natočit výborný film s minimálním rozpočtem, jen pokud vezmete charismatické herce, skvělou hudbu a to všechno točí Jan svěrák, který vlastně nemá tímto filmem co ztratit. Pro mě jeden z nejlepších českých filmů. Moje hodnocení 8/10.

Hazard v Las Vegas (2007) (TV film)

Dokument, který si nebral servítky před ničím a který nádherně osvětlil, jak to vlastně v tomto hráčském světě chodí. Pro mě rozhodně zajímavě zaplněná hodina. Jen si mohl reportér odpustit ty otázky na dědictví, to se mi zdálo trapné. Moje hodnocení 8/10.

Odložené případy (2003) (seriál)

Vynikající hudba, dobová atmosféra, kvalitní herecké výkony a výborné vykreslení doby. Viděl jsem jen pár slabších epizod. Výborný seriál. Moje hodnocení 9/10

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Vynikající komedie, která nemůže chybě ve filmotéce všech fandů divadla Járy Cimrmana. Moje hodnocení 9/10.

Rubber Johnny (2005)

Rád bych viděl ty, kdo dali této šílenosti 4hvězdičky a více, jak by se na toto "dílo" dokázali koukat alespoň hodinu v kuse. To by snad zvládl jen člověk na drogách, nebo blázen. Moje hodnocení: nehodnotitelné

Abeceda (1969) (studentský film)

Podle mě má tento počin smysl v tom, aby se děti učící se abecedu, naučili abecedu vyjmenovat co nejdříve, jinak jsou nuceny sledovat toto "dílo." Jiný důvod bych v tom neviděl. Moje hodnocení: nehodnotitelné, zde není co hodnotit