Ovečky a vlci: Veliká bitva (2018)

Nerozumím tomu nízkému hodnocení, nebylo to špatné, na konci i ponaučení pro děti, takže pohoda.

Kill Bill (2003)

Jak málo stačí k tomu, aby se nějaký film stal tak oblíbeným. Film se dá rozdělit na 3 části, kde se něco děje. Jinak je to neskutečně utahaná slátanina. Co musím vyzdvihnout, je hudba a také je to pěkně natočeno. Nicméně ten zbytek mě nijak zvlášť neoslovil, co je to platné, když se tam nic moc neděje a řada věcí je neskutečně přitažená za vlasy. Jasně, být to v bláznivé komedii, tak ještě budiž, ale tohle má ke komedii fakt daleko a ta nadsázka, kterou jsem sice pochopil, mi sem vůbec nesedla. Škoda, ač jsem tohle sepsul, je vidět, že QT umí, ale v tomhle kousku jsme se hodně minuli.

Bourneův odkaz (2012)

Být to první film z této série, tak by bylo hodnocení výrazně vyšší. Nebylo to vlastně špatné, ale zápletka u prvního Bournea se mi líbila více, jinak to vlastně celkem ušlo. Bylo to svižné, hlavní postavy uvěřitelné, hlavní bojovník oproti Mattovi věkově rozvážněší (i když v některých záběrech vypadal už dost jetě), prostě jsem si to docela užil.

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Tak upravuji svůj komentář, už jsem to, bohužel, viděl. Tedy viděl, celé jsem to nedal, po dvou třetinách jsem si chtěl vyrvat oční bulvy. Musím říci, že jsem už hodně dlouho neviděl něco tak strašného, od debilního scénáře po opravdu bídné herecké výkony všech, žel bohu nejhorší jsou ty naše dvě zástupkyně. Rozepsal bych se stejně, jako v tom minulém hodnocení traileru, ale tohle bylo prostě strašlivé.

Liga spravedlnosti (2017)

Nějak se nám roztrhl pytel s těmi ligami. Člověk se až bojí vystrčit nos z baráku, protože z vesmíru vždycky přijde nějakej hajzl zničit Zemi. A jako na potvoru mají Avengers zrovna dovolenou nebo co, tak to musí zaskočit B tým. Tedy jak se to vezme, 80 % filmu je o tom, jestli Superman, který zbytek bez problémů během pár vteřin složí na jednu kopici, přijde, nebo jestli se bude prohánět po poli se svou ošklivkou. Přijde, nepřijde, uvidíme. Kdyby přišel, tak toho rohatýho imbecila skope za pár sekund. Škoda, že tahle sestavička neměla čas, když přišel Thanos. Suma sumárum, je to čím dál větší nuda, je to barevné, hýbe se to, ale už je toho moc. Jen glosa na závěr, je zajímavé, že představitelka Wonder Woman je hezčí v těch kožených gatích, než bez nich.

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Je vidět, že to je jeden z prvních pokusů Miloše Macourka, protože všechny ostatní jsou o řády lepší. Zde pár vtipů bylo, ale jako celek to bylo příliš překombinované a příliš se tlačilo na pilu, až to nakonec moc pohromadě nedrželo. Nejslabší komedie, co jsem od něj viděl. Hodnocení jsou dvě hvězdy, ale zdůrazňuji, že v rámci žánru a tvůrce, jinak by to samozřejmě bylo výrazně vyšší.

Sněhová královna: V zemi zrcadel (2018)

Překvapuje mě to nízké hodnocení, když si vezmu, jak vysoká mívají ty animované stupidity bez děje, které jdou do kin po desítkách z druhé strany světa. Filmu nemám co vytknout, děti si odnesly svoje, my dospělí zase to své, jeden a kus hvězdy srážím za tu marvelovskou valkýru, nebo co to vlastně bylo, na závěr. Je fajn hned prvního vidět něco pěkného s takhle pozitivním koncem.

Válka o planetu opic (2017)

Trochu zavádějící název, protože řežbu tam moc nečekejte. A přestože je to zase rozvláčné, tak jsem u toho poctivě vydržel celou dobu. Kromě toho to bylo nádherně animované, krásně natočené, zkrátka se mi líbilo. A proč ne plný počet? Protože mi tam nějaký fousek chyběl, trochu mi to drhlo, ale jen maličko. Velmi pěkný film.