Kámoši až na dno lahve (2013)

Ten název mě nadchnul. Viděl sem příběh sebe a kámošů. Bohužel, možná bohudík mezi mou realitou a filmem je jediný pojítko - pivásko. Takže nakonec příběh o muži a ženě, kteří spolu pracují a kamarádí, který nepřináší nic nového.

Podfukáři (2013)

Bomba konec, celý přidržený za vlasy, ale hezky vymyšleno i zahráno. Určitě se na to podívám ještě jednou, abych sledoval detaily chování policajta. Ale na první zhlídnutí solidní počin se skvělým koncem.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Pohodička od které se nedá odtrhnout. To je největší plus filmu - pořád se něco děje.Vadí mi ale princovi nadlidské skoky a manévry, který bych nedal ani v Assassins Creed.

Čert ví proč (2003)

Palec nahoru za Pavla Lišku a Zuzku Navarovou. Jinak zbytečná, podprůměrná pohádka. Opět princezna co se vydává za selku, podpořená princem který se vydává za tuláka. Divnej konec, kde přechytračení čerta, které jsem očekávál půlku filmu trvá asi pikovteřinu a tak sem si ho ani neužil.

Kolonie (2013)

Střílečka, akce, blbost.

Stážisti (2013)

No, reklama na googl. Když si ho ale odmyslím, což teda pořádně nejde, protože tato značka se narvala však do každýho střihu aby se vychvalovala jak je moderní, spravedlivá a nevím co ještě, tak mě to bavilo. Oproti ACčkům, nebo pohovorům kterýma sem prošel já hodně rozdílný, ale klíďo bych tomu, že to v této firmě takle funguje věřil. Takže žádné fantasy v tom nevidím. Co si z toho odnýst? určitě fakt, že je potřeba na věci nahlížet z co nejširšího pohledu, a že za úspěchem stojí hlavně přizpůsobivost.

Vedlejší účinky (2013)

Zas až tak mě to nechytlo. Mám rád ty filmy kde se přemejší kdo co a jak, ale tady to nějak nesedělo.

Gran Torino (2008)

Druhé zhlédnutí. Stále pecka. Zbytečné dále hodnotit, nutno vidět.

Flashdance (1983)

Ne úplně film pro mou věkovou kategorii, ale stejně ty songy..TY SONGY :). i po dějový stránce se to dá, takže pohodovka.