Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Sitcom z prostředí nerdů s genialitou a vtipnou skořápkou .

Hanebný pancharti (2009)

Tarantinovi jde prostě všechno ať je to gangsterka z 80.let nebo film z 2.světové války o skupině bojujících proti nacistům docela "hustym" způsobem.Démonický Christoph Waltz, krásná Melanie Laurent a věčně optimistický Brad Pitt.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Jack Nicholson se zde předvádí jako grázlík, ale v jádru hodný člověk co nesouhlasil s tkz. "diktaturou" v psychiatrickém zařízení.Miloš Forman to natočil skvěle a taky si zaslouženě odnesl oscara, mimo jiné i skvělý J.Nicholson a L.Fletcher film dostal 5 nejceněších oscarů a myslím, že zaslouženě.

Forrest Gump (1994)

Forestovi hlášky zná snad úplně každý, kdo jenom jednou viděl tenhle film.Film o zaostalém muži, který toho prožil tolik a ani to moc nezaregistroval.

Warrior (2011)

Emocionální příběh o dvou odcizených bratrech, kteří se setkají v ringu. Závěrečná scéna, je naprosto dokonalá, dojemná k tomu dodává krásný hudební podtext píseň od The National...... jeden z mála filmů, který mě takhle moc zasáhl a dojal .

Temný rytíř (2008)

To není komiks, to je epos, není to ani pohádka je to strhujíci thriller a zároveň lehce drama.Heath Ledger v roli Jokera je to nejlepší co se mohlo stát jenom škoda že se nemohl dožít jeho zlaté sošky. R.I.P. 1979 - 2008

Počátek (2010)

Vynikající nápad pohrát si se sny a se vším co si člověk dokáže či nedokáže představit.Skvělý DiCaprio a strhující hudba od Hanse Zimmera.

Pařba ve Vegas (2009)

Moc sem od tohoto filmu nečekal, ale po prvním shlédnutí mě dostal do kolen a donutil mě brečet smíchy.

Pelíšky (1999)

Česká klasika z období před totalitním je velmi vtipná zároveň smutná a líčí svět tak jak kdysi vypadal.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Předchůdce Podfu(c)ku velice podobný, ale je vtipnější a Dexter Fletcher AKA "Soap" je skvělá postava.