junglewar

Martin Doležal

okres Liberec
Ježíš je prostoročasový!

• 25.7.2016  20:51
    Konference ve Wannsee (TV film) (2001)

Jawohl herr kommandant! Dochoval se pouze jeden záznam z konference, jelikož Martin Luther ihned po konferenci nezničil záznam a z tohoto záznamu je udělaný tento film. Po zhlédnutí se vám nebude chtít hajlovat pěknou řadu dnů! Opravdu dost creepy, že tam byli zástupci úplně všech vládních složek, takže hovno, že nikdo nic nevěděl. PS: Ve filmu je jeden Obersturmbannführer a to Adolf Eichmann, takže fajn.

• 21.7.2016  20:58
    Arrow (TV seriál) (2012)

Vždycky slyším, něco ve stylu, že, musím přetrpět pár dílů a pak je to supr seriál, ale na to srát, když je to stupidní homo serial už od prvního dílu, to nelze tolerovat.

• 19.7.2016  16:28
    Green Room (2015)

Čekal jsem trochu více psychologie do toho. Ale jako vlastně docela slusnej moderní slasher.

• 17.7.2016  01:13
    Focus (2015)

Lucie Borhijová a Ray Rejkonanteng v životních rolích.

• 29.6.2016  14:03
    Ptáci (1963)

Včera mě pokousal racek na pláží, zcela vážně. Bylo to docela strašidelný. Asi se to stalo i Hitchockovi.

• 26.6.2016  20:56
    Babar a Baduova dobrodružství (TV seriál) (2010)

Po lobotomii bych si to náležitě užil.

• 17.6.2016  23:11

Tento film by se dal shrnout asi takto, Alpy tě ohromí, ale Čechy tě dojmou.

• 8.6.2016  20:36

Naprosto skvostná trilogie, schválně říkám trilogie, jelikož uznávám jen a pouze první tři díly. První díl naprosto kouzelné a pohádkové zasvěcení do kouzelnického světa se kterým člověk začal vyrůstat. Pak druhý díl, který je taky pohádkový, ale trochu s temnější zápletkou a tajemným způsobem, kterým se Voldemord snaží dostat zpět k životu,a upozorňují, že v naprosto důstojné formě (ne jako nějakej plešatej retard bez nosu). A pak tu máme třetí díl, což je naprosto skvostné zakončení celé trilogie. Jde o nejlepší díl s kterým, když člověk vyrůstal, tak si to musel náramně užít. Brumbál stále důstojný a mocný čaroiděj. Třetí díl miluju. To kombo s časovou linkou a vůbec všechno je skovost. Je to na delší rozbor, ale spíše k pivu. :D

• 8.6.2016  19:41

Takovej ten classic průměr, něco dobrý, něco americkej lacinej shit. Na odpočinek v pohodě.

• 5.6.2016  22:30

DOKONALOST! Je to tak přirozený, když jsi představím, že by to někdo točil dneska, tak nevim.

• 2.6.2016  14:50
    Hodina zpěvu (TV pořad) (1988)

Nejlepší písnička je asi Čechy krásné, Čechy vaše. 4* za nostalgii z dětství.

• 31.5.2016  20:46
    Survivor: San Juan Del Sur (TV pořad) (2014)

Škoda, bez Haliny Pawlovské a Marka Ebena to není úplně pro mě.

• 27.5.2016  02:29

Lidi co udělujou Michelinskou hvězdu, jsou stejný sráči jako ti, kteří co udělujou cenu akademie. Takže, film o snažení dosáhnout vlastně něčeho úplně nicotného na tomto světě. Takže jsem rád , že se mi přehřal notebook a už jsem to nemusel dokoukat.

• 22.5.2016  12:18
    Ochránce (TV seriál) (1996)

Blair Sandburg!

• 17.5.2016  12:01
    Bludiště (TV pořad) (1997)

Nelze hodnotit, 5 je málo a odpad je moc.

• 17.5.2016  08:34
    Moudronos (TV pořad) (2002)

Pan Au!

• 15.5.2016  10:46
    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012)

Ach jo...

• 15.5.2016  01:20
    Svatební cesta do Jiljí (TV film) (1983)

Výborná česká komedie.

• 14.5.2016  22:41

Jednička byla vcelku pohodová, takovej ten teenager průměr, ale tohle je šílenej mix zombí siflů, debilních klišé a NELOGICKYCH shitů. Škoda potenciál by tam byl, jak využít ten svět. Příjde mi to jako sestřihany asi z 20 ruznejch filmů co jsem viděl. A jako vždy, dabing stál za uplný hovno! No a ještě bych rad dodal, že je to absolutně předvídatelná sračka, která ignoruje úplně labyrint z předchozího dílu!

• 10.5.2016  20:59

Mám rád, takovej ten styl filmů, kterej mě vtáhne do děje a přinutí mě vymýšlet nejrůznější teorie o co tam vlastně jde.

• 7.5.2016  15:50

Soundtrack skvělej, atmosféra taky dobrá, aspoň z počátku, ale pak se začne Emily Blunt chovat jak naprostej dement a ten konec? O tom radši nemluvě. Přišlo mi to, že se mi někdo hodně snažil namluvit, jak to, co dělá americká tajná služba je hrozně moc špatný a fuj, ale na to jim seru, jak se tak lidově říká!! PS: proč neměli auta s neprůstřelným sklem, to se taky zřejmě nedozvíme.

• 4.5.2016  00:53
    J. R. R. Tolkien (TV film) (2014)

Ztotožnění s jeho dílem.

• 1.5.2016  11:33

Konečně jsem to viděl v originále, jiný rozměr! Film o ničem a vlastně úplně o všem. Skvělá kultovní pochutina, a happyend to má naprosto bezkonkurenční.

• 29.4.2016  15:10
    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013)

Nechapu Celeba, to opravdu udelal!? A já jsem si najivně myslel, že bude pro svůj kmen přínos. No naštěstí přesně vím kde skončil! Byla to taková válka kriplů.

• 29.4.2016  12:06
    Šéfík internetu (TV pořad) (2016)

Svět je úplně v prdeli. Věřte mi!! Na druhou stranu jsem rád, že má Ondra očividnou radost z výsledku. EDIT: Už asi chápu proč mě to tak sere, kdyby to všechno měli na svědomí nějaký mlaďáci, tak bych si řekl, že je to hrozný, ale prostě se ta zábava generací posouvá někam do prdele, ale nebyl bych tak znechucen, prostě bych to ignoroval, tak jako každou imbecilní tvorbu na you tube. Ale to, že tam vystupují dva dospělí lidi, kteří si nedokázali přiznat, že jim tenhle posun ujel a snaží se dělat humor jako když jim bylo 15 to nelze překousnout. To není ani super ani prima a ani cool. Apeluji na vás, prosím, neserte mě! Přirovnal bych ty dospělí, v těchto pořadech k south parku, konkrétně k dílu kdy Rendy sere do mikrofonu, protože si myslí, že to poslouchaj kluci, ale kluci přitom slyší úplně normální hudbu.. (série 15 epizoda 7) Třeba se zastydíte a přestanete. To je celý popis nenávisti k vám, ale jinak jsem spokojený se svým životem.

• 26.4.2016  21:58
    Dobrý večer, Česko! (TV pořad) (2012)

Knedlo, vepřo, nouzák.

• 26.4.2016  21:51
    Bubu hledá chlapa (TV pořad) (2010)

Nejsem překvapen, ani v nejmenším! Nouzák standard!

• 26.4.2016  21:49
    Talkshow Jana Saudka (TV pořad) (2009)

Řeknu jen dvě slova: Nouzák!

• 26.4.2016  02:42
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Jedenkrát z večerní návštěvy kfc jsem se s kamarádem dopotacel domů a spatřil tuto kolosálně abnormaliní zhovadilost, ale co je na tom opravdu to pompézní je vlastnoručně a neustále do nekonečna aktualizováný profil pana Vojtěcha Nouzáka!!!!!! Kdo nedočte do konce, jako by nebyl. Protože, tento výjimečný muž, pro czechia úděl opravdu kus práce, Pan prezident Zeman bude moc připnout další státní vyznamenání za zásluhy. Congratulations!

• 26.4.2016  02:35
    Šlágr TV Silvestr – Cirkus 2014 (TV pořad) (2014)

Na hranici geniality a genocidy zároveň!