Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda) odpad!

Kromě pár Easter eggů na silmarilion, je to naprosto genericka slatanina, jako například k čemu tam byla ta linka s tím elvskym útěkem bez jakéhokoliv plánu... dialogy naprosto o nicem, delamy pro uplny retardy. Prostě téměř polovina seriálu je pryč a vůbec nic se nestalo. Jak tohle mohl Ilúvatar dopustit. (67 procent tady, lidi už úplně ztratili cit pro dialog, logiku, cokoli, stačí když to hezky vypadá a můžou u vypnout mozek, ale mé nerdské srdce pláče)

Šestý smysl (1999)

Po letech znovu, hodně nepříjemný! Ale strašně dobrý.

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál)

Antidrogo boba? To bylo hodně špatný! 3 a posledni epizoda absolutní lobotomie.. 5 a 6 nepočítám tam to bylo za 10/10 ale patřilo to trochu do jiný série.

Armáda mrtvých (2021)

Jedna hvezda za intro a za to, že tam nehraje Dominik Feri! Jinak nevím proč na to koukat znovu.

Synchronic (2019)

Ukázka, jak nejlépe nevyužít potenciál dobrého nápadu.

Zelená kniha (2018)

Trochu předvídatelný, ale super!

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Nemám slov! Ani na počtvrté jsem to nedal, přijde mi to jako nějaký generátor náhodných scén s obrázky ze světa Star Wars. Jedna hvězda za jméno!

Semestr (2016) (seriál)

Ty vole, Tome, díky ti! Nikdy jsem o tom neslyšel! Dost v prdeli tohleto no! Na docela dost zajímavých věcí se tam narazí, takové, skoro až ze života bych řekl! Znásilnění je na místě.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Dost! Vyhlašuji bojkot všech seriálu o loupežích a drogách! To se fakt nedá tohleto! Tak!