junglewar

Martin Doležal

okres Liberec
Ježíš je prostoročasový!

• 7.2.2016  01:45

Docela ucházející cyberpunk , ale moc natahovaný a závěr docela prazvláštní. Jinak Bradley Cooper v hlavní roli příjemně potěšil.

• 7.2.2016  00:07
    The Visit (2015)

Ok, tak asi to je konspilaci hvězd, ale tohle bylo neskutečný psycho. Neuvěřitelné napětí a strach všehomíra. Doporučuju koukat s náladou na horor. Děti nebyli uřvaný, americký idioti, takže taky nevadily.

• 27.1.2016  15:59
    Strážce legendy (2007)

Rok 2007!? Tohle bylo opravdu strašný, mnohem horší než maledictus.

• 19.1.2016  09:05

Naprosto nejlepší sudetsko-zimní atmosféra, plná pěkných archaismů, prostě kolosální radost to sledovat. Ten film je téměř o mě. Kdo má rád sníh, lyže a náš sudetský sever, tak má rád tento film.

• 17.1.2016  15:39

Neuvěřitelné informace, kdo by to řekl, co všechno napomohlo k velké válce.

• 9.1.2016  12:56
    Méďa (2012)

Nelze!!

• 27.12.2015  22:59

Jak se říká, jednu paštiku si na dvě topinky nenamažeme. Skvělé záběry.

• 26.12.2015  22:12

Co scéna to skvost, co scéna to umělecké dílo. Hudba hyperkultovní! CGI použito v tak dokonalém poměru, že, když na tuto genialitu koukám, jsem v opravdovem svetě, který kdysi uplácal sám veliký Ilúvatar. Trilogie, která mi do utčité míry ovlivnila život a prodložená verze je mimořádná. Mám to rád.

• 25.12.2015  20:40

Klišojdní zhovodilost, ale když už to hraje, dá se na to s usmevem kouknout.

• 23.12.2015  01:22
    Sněženky a machři (1982)

Věřil jsem, že nejsem sám! Tohle je opravdu špatný, téměř až kolosálně špatný!

• 19.12.2015  00:59
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Opravdu špatná 'show' a urazit v česku skauty je jako urazit židy v hollywoodu!

• 18.12.2015  00:46
    Sinister 2 (2015)

Jak malý americký nešika pro koláče nedošel.

• 17.12.2015  20:54

Všechno dobrý, nenechal jsem se unášet na hype vlně a udělal jsem dobře, jelikož jsem to viděl bez nějakých falešných nadějí. A ted si budu vychutnavat teorie a podrobné informace o postavách. Vadila mi snad jen jedna věc a to ten typický obří marvelovský záporák. Bude fajn to rozebrat v hospodě. :D Nicméně kult pokračuje a to je kolosální skvělost!!

• 14.12.2015  01:00

Tajuplný horor s naprosto skvělou stylizaci.

• 6.12.2015  22:58

Jeden Matoušův přítel to napsal hezky, jediné co je na tom fajn je sníh. Jinak uřvanej shit.

• 5.12.2015  23:10
    Opičí agent (2004)

Tohle mohl vytvořit jedině blok proti islámu, nebo nevím.

• 15.11.2015  01:12

Přesně po tomhle filmu se už na seriál nedalo koukat, pro me naprostej zlom. 2007/2008 se to mělo ukončit.

• 8.11.2015  21:41
    Přístav (TV seriál) (2015)

Neustále a debilně chychotající se dva šotci, zakládají hospodu v Mokropsech. Do toho tam pobíhají dvě slova alias Martin Zounar. A aby toho nebylo málo šoupli tam české hezké melodrama o krizi středního věku jednoho šotka a k tomu to melodrama piáno, které hraje uplně v každém českem serialu či filmu. Přeju si, aby se ten pianista šel zabít kurva!

• 21.10.2015  10:37
    Poltergeist (2015)

Dalo se to dokoukat, ale hororový atmošky tam bylo pomálu. Alespoň tam hrál Miguel za 30 let (Harris).

• 13.10.2015  23:59
    MovieZone Live! (TV pořad) (2010)

Baví mě to. Jeden nosí pyžamo, jeden vás chce sníst a Karel zase nedorazil. A nejlepší na tom je Jarda, který je jednoznačně nejlepším režisérem z Desný všech dob.

• 7.10.2015  21:15
    Letec (2004)

Dle mého to byla velice nekonzistentní stolice, když mě něco začalo aspoň trochu zajímat najednou se dělo úplně něco jiného a naprosto nudného. Pro mě nejhorší Dikaprův film. Jednu dávám za první dějství filmu.

• 19.9.2015  17:14
    NON-STOP (2014)

Do 70 minuty je to dost dobrej thriller, pak je to hrozivě špatný. Když to vypneš včas, budeš mít celkem v pohodě film.

• 13.9.2015  10:18
    Odplata (1999)

Bože, nikdy jsem nevidel tolik tak nesimpatických herců pohromadě v jednom filmu.!

• 23.8.2015  19:58
    Strážce duší (TV seriál) (2005)

Tak já nevím: shlédnul jsem to v rámci TV nudné letní sezóny 2015 celé a musím říct, že to není špatné letní dívání. Od vzniku seriálu uplynul nějaký čásek. Vzniklo pár dalších rádoby tajuplných seriálů: Santiniho jazyk, Ďáblova lest a další. Každý z nich je ještě o řád horší, blbější a naivnější. Vaculík je skutečně neherec, ale to on vlastně je! Ty jeho vypoulený oči, vyceněný zuby a kachní chůze... Ale Zuzana Norisová je prostě kočka! Já bych nebyl tak přísný v tom hodnocení. Beru to tak, jak jsem uvedl v úvodu: celkem příjemný letní podvečerní pokoukání. Až na toho Davida Suchařípu. To je fakt vtipná figurka.

• 11.8.2015  10:33
    Zázraky vytvořené lidmi v Asii (TV seriál) (2008)

Zázraky

• 1.6.2015  14:59
    Bigfoot, Yetti a spol. (TV seriál) (2013)

Britský vědec sebere od všech lidí co mají nějaký důkazy o Yettim, například srst a projedeto mašinou na DNA, pak za nima zase přijede a vysměje se jim do ksichtu. Pak s kolegou zhodnotil, že ty lidi dobře zlomil a udělali z nich úplný idioty a lháře a spokojeně jede dál. Docela v pohodě.

• 1.6.2015  14:47

Jestli já jsem tak blbej a nebo Bay je tak chytrej, ale tomuhle fakt nerozumím. Dvě za docela slušný efekty.

• 26.5.2015  13:13

Děcka! Kontext! Ideologie kam ses rozhlédl. Normalizace v plném proudu. Charta 77 na obzoru a s ní další potíže. V té době se ani nic jiného natáčet nemohlo, Kdeže krimi šedesátých! I za takovou srágoru jsme byli vděční. Myslím, že kdo se odpoutá od ideologie, shlédne celkem slušný pokus o krimi. Tak se to dělalo: povinná dávka ideologie, nasazení osvědčených kádrů (soudruh Moučka a spol) a natoč si co chceš. To taková Sázka na třináctku, to je teprv šmíra! Martin

• 19.5.2015  23:10
    Kdo přežije: Perlové ostrovy (TV pořad) (2003)

Ryan bohužel vypadl moc brzy!

• 16.5.2015  22:16
    Kdo přežije: Vanuatu (TV pořad) (2004)

Ami se pokusila vyloučit Elizu!