Temné stíny (2007)

Dosť divná dráma, no napriek tomu má čím zaujať. Človek od tohto filmu na začiatku nič nečaká ale prekvapí ho. Zacharyho Leviho vidieť v takejto úlohe bolo naozaj zvláštne, doteraz som bola naneho zviknutá iba ako na "Chucka". Joel Moore sa na postavu neskutočne hodí a dobre natomto filme aj popracoval. Ten zvrat nakonci bol vydarený, 4-.

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Typická oddychovka.Ničím nedokáže prekvapiť a slúži LEN na zaplnenie nudného Nedeľnajšieho poobedia.Pokiaľ sa nan dívate v inom čase tak to je teda dosť nuda.Niekoľko krát som sa síce zasmiala ale fakt veľmi málo...Seann William Scott je síce dobrý herec hlavne v Prcičkách xDale tu ani to nepomohlo.2-

Mořská panna, Aquamarine (2006)

Máme tu druhé H2O..Fakt bolo pre mna umenie dopozerať toto.."aquamarine" sa musí brať s nadhladom a to teda poriadnym hlavne pri priblblých scénkach ako "telefonovanie cez mušlu" a takýchto je tam strašne moc,neprajem skuknuť nikomu ani 10 ročným dievčatkám.Jedna hviezdička za celkom dobrý soundtrack a Jake McDormana:P

Vnadidlo (2000)

Tipický akčný triler ktorý nič nového nepredvádza...nejak zvlášť originálne to nieje.No,napriek tomu sa na to dalo dívat a častami som sa aj bavila .Záverečne vyvrcholenie bolo vážne "nepredvidatelne".Občas by takéto akčné trilery mohli končiť aj inak a originalnejšie:-/.3-

Atentát na střední (2008)

Ja tento film považujem skor za oddychovu teen-komediu ako za krimi ktoré mi tam velmi nesedí.Trochu som sa nudila hlavne v druhej polovičke filmu .Vela scén je tam podľa mna dosť zbytočných no napriek tomu som sa časťami aj bavila.A B.Willis v úlohe riaditeľa Kirkpatricka nemal naozaj chybu.Takže takých 3-.

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

Keby som mala tento film brat ako thriller tak by bolo hodnotenie určite nižšie ale každopadne ja som sa bavila....čierny humor tento filmik neopušta a to je na tom najlepšie.Originálny námet s vydareným koncom to je fakt."Svatba bude za každú cenu"!(naozaj za každú) :-).

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Nečakala som od toho tak vela,myslela som že to je len další nudný horor v takejto hnusnej kombinacii Fox a Seyfried to mi nešlo dokopy ale nakoniec stoho vznikol výborny teen-comedy-horor.A to je asi na tom to najlepšie večšina hororov je už taká obohraná pesnička a stále sa snaží byt len krvavá čo ma strašne nudí ale Jennifer's body je svojím sposobom aj vtipne a teenegerske s celkom originalným nápadom....M.Fox zase ukazuje aká je krásna a úžasna(nič iné som ani nečakala) zato Amanda hra ošklivku po boku svojej BFF.Výborny soundtrack akorat mi tam trochu chýbalo to napätie ani trošku som sa nebála a pri žiadnej scéne kde som sa mala akože "vaľakať" sa to vôbec nestalo.

Hory zalité krví (2009)

Ano jasne toto by sme mohli porovnavat z horormi ako Pach krvi alebo Cabin Fever ale tie narozdiel od tohto sa aspon celkom dali a boli akotak dobre "krváky".No toto mi ani ako horor nepripadalo...žiadne sceny pri ktorých by ma niečo prekvapilo a herecke vykony??No jasne Tad Hilgenbrink sa v Prcičkach dal ale tu nie a Sophie Monk je možno dobra modelka ale ako herečka stoji za hovno.Jedna hviezdička asi len za ten koniec.

Pretty Woman (1990)

Pretty Woman je proste klasika ktora nikdy neomrzi aj ked som ho videla už vela krát vždy ma na nom čosi fascinuje.Mna nikdy moc nelakali romanticke komédie ale to bude asi v tom že v dnešnej dobe sa také originálne netočia a tento bol v čomsi výnimočny.Trochu "prekvapujúci" a predvidajúci koniec ale inak si myslím že 5 hviezdičok si rozhodne Pretty Woman zaslúži.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Ked vezmem do úvahy posledné série Simpsonovcov ktoré narovinu má skor nudia ako bavia tak od filmu som čakala menej ale pobavil ma neuveritelne.Celý film bol prepchatý gagami fakt neskutočne vtipnými.A Matt Groening ukázal že Simpsonovci nemusia byt za všetkých okolností len vtipný ale to ma na tom fascinuje!Uznávam že niektoré scény ma trochu nudili ale urovnali to iné zábavnejšie scény.Najvtipnejšia scéna pri ktorej sa človek dokáže fakt neuveritelne smiať ako sa Bart prvý krát ukázal nahý("Bud požehnaný....penis"):P.