Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Hodnotim len prvu polku pretože keby som si tento film mala dopozerat do konca asi by ma to zabilo.Prcičky patrily vždy medzi moje oblubene teenkomedie avšak iba pod trojku kde sme sa stretavali so starymi dobrymi Stiflerom,Finchom alebo Jimom... .Niekedy sa mi zda až stupidne zohrate v dalších dielov že kolko vlastne ten stifler ma bratrancov???To ani neviem.. .Ale čím su novšie a novšie diely prcičiek tym su horšie a horšie....prosim už netočte dalšie prcičky!!....

Faktor strachu (2001) (pořad)

Pri sledovani fakt krutim hlavou coho su ti Americania schopny urobit pre prachy.Samozrejme keby to bolo na mne ani za 50 000 dolarov by som sa neprihlasila.Ale to je jedno,kedze existuju ludia ktory su schopny robit taketo veci je to v pohode....Inak je tam celkom dost toho adrenalinu a vsetkeho co tomu patri..A najradsej mam fakt nechutne druhe ulohy na ktore sa divavam s otvorenimy ustami.

Trhni si! (2006)

"Krásna a bohatá prezidentka divčího klubu....."Krásna PAris Hilton??Ehm,ehm...nad tým by som sa trochu zamyslela.Dá sa tato blbosť vôbes nazvať filmom??Absolutne bez deju...nepochopila som o čo tam ide...a tie primitívne fekálne vtipy to som ja už fakt nemohla to už bola fakt silna káva....ledva,ledva som sa na to dokukala a aký prekvapujúci koniec.Taký by ma ani vo sne nenapadol:P...trapné...tá Hilton je schopná fakt všetkého.Ale sadlo to na nu a na nikoho iného by to asi nesadlo viacej takže dávam tu jednu hviezdičku snád iba za to trápne parodiovanie samej seba a za to že Paris iba potvrdila že je ešte väčšia krava ako som si myslela.

Ztraceni (2004) (seriál)

Lost...Je to asi jediný seriál v ktorom sa nachádza tolko flashbackov a flashforwardov(od konca 3 serie...že je človek nuteny pozriet si každý jeden diel s otvorenymi ustami.Pretože by stačilo nevidiet čo i len jeden diel a boli by ste v celom serialy stratení.....každopadne vždy ma dokazal LOST prekvapit:Da hlavne tými zvratmi na konci každého dielu kedy som nemohla vydržat čakat týžden na další diel.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Tento film som videla už viacej krát a na to prvé zhliadnutie priemerná komédia ale ak si to pozriete po druhý krát tak sa ťažko zasmejete.Pár krát som sa síce zasmiala ale pre mna je kombinácia Komédia / Sci-Fi proste stupidná.A inak ani raz som to nedopozerala dokonca,vždy som to 20 minút pred koncom filmu MUSELA vypnúť.2-

Je to i můj život (2009)

Asi najdojimavejší filmík čo som kedy videla...Výkony hercov vyborne vzhladom na to že Cameron a Abby velmi nemusím:-/ale inak naozaj presvedčivo zahraté a hlavne ma prekvapila Cameron tak ako ju asi nikdo nepozná netušila som že dokáže tak skvelo zahrat aj matku tažko chorej dcéry....fakt originálny námet a dej sa vlastne nevláči stále o tom istom čo je chyba viacerých filmov a až do konca dokáže stále niečím prekvapit...

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Date Movie,Epic Movie a Dance flick sú síce blbé parodie ale zniesť sa ako tak dajú.Meet the Spartans??Toto sa nedalo.Po prvých 15 minutách som to hned vypla a radšej si v duchu hovorila že takýto film neexistuje a ani nemože existovat a lutovala tych ktory ho niekedy dopozerali dokonca.

Hannah Montana (2009) odpad!

prichádza Hannah montana...Disney sa zase podarilo natočit dalšiu sračku:D......aka ironia že by mohlo Disney konečne natočit niečo normalného...vobec som nepochopila o čo vlastne v tomto filme ide..jasné pre 10-13 ročné pubertačky absolutnéééé úúúúžasnýýýýý film....ale pre ostatných??Ja som sa tak nudila že to viac som sa bavila pri High school musical ako pri tomto a to je už čo povedat.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Fincher zase dokazal ze vie tocit skvele a originalne filmy s naprosto podarenymi napadmi....Brad Pitt a Cate Blanchett v hlavnych ulohach podali skvele vykony...Musim priznat ze nazaciatku som bola rozhodnuta za 3 alebo 4 hviezdicky ale po 15 minutach sa to fakt rozbehlo...realne podane a taktiez fascinujuci a dojemny koniec...5 hviezdicok si tento podareny film urcite zasluzi.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

V prvej hodine som si povedala ze by si to zasluzilo asi 3 hviezdicky ale potom to bolo pre mna fakt velkym utrpenim dodivat sa nan...no stalo sa a vtedy som si priala aby sa to skoncilo ale nie a dodrbalo sa to este viacej a stale viac a viac,stale som cakala ze kedy sa vlastne nieco stane ale nestalo sa nic...dej sa vlastne toci stale o tom istom...dve hviezdicky snad iba ked vezmem do uvahy celkom sympaticke hl.ulohy-B.Pitt a A.Jolie.