96 hodin (2008)

Skvělý film bez zbytečných pasaží a skvělým hlavním hrdinou. Co k tomu dodat? Nic, to se musí vidět!!

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nebýt trošku toho odflaknuteho konce (dějově) tak by to byla asi "oddechovka" roku 2008. Přijemně se na to koukalo, člověk se u toho docela i zasměje a tak to asi bylo i myšleno. Akorát bych přiště nasadil drsnejši ruskou "velitelku" tahle byla spiše takova bondová.

Půlnoční vlak (2008) odpad!

Co tohle mělo být? Horor? Thriller? No něco nudnejšiho a nezaživného jsem opravdu ješte neviděl. A přiběh stále dokola jako u každého jiného ani ne "B"čkového ale minimalně "Z"koveho hororu. Myslim že Japonským režiserům by se měl zakázat točit hororový žánr, protože co oni dovedou vytvořit (znetvořit) tak to opravdu nezná hranic. Šel jsem do kina z vidinou skvělého vizualního hororu dle CSFD (hodnocení), ale bohužel jsem se zase spálil.

Zločinec (2008)

Skvělý film. Musim říct, že představa uvěznění v USA se díky tomuto filmu stala pro mě noční můrou. :)

Deník mrtvých (2007) odpad!

Myslim že reklama na plenky pampers je desivejši než tahle blbost.

Monstrum (2008)

Dost jsem se na tenhle snímek tešil ... ale hrůza děs co tohle bylo za slataninu ... - nezničitelná, nevybijející se kamera s nekonečnou paskou asi novy Panasonic ala Blair Witch - nestvura ala Godzila ktera je nezničitelná a ma ješte 100x menši bubaky ala Vetřelec - nesmrtelní hrdinové kteři dokažou i s tyčkou v zádech zdolat 50 pater a skoky přes mrakodrapy dokonce v lodičkách ala Fantastická 4ka. Co dodat snad jen že v "hlavě sochy svobody" se da chodit do té co spadla na ulici by se nevlezlo ani 7trpaslíku.

Až na krev (2007)

Mě to bohužel nějak neoslovilo.