Sedm (1995)

Perfektně zvládnuté role, co se týče příběhu tak zvrat nastává ke konci filmu. Kdy poslední scénu už tak trochu tuším. Mrzí mě to ale mrknu na to znovu, poté třeba změním názor

Once (2007)

Co se týče tohodle filmečku tak musím souhlasit plně s uživatelm: Kitano... lehký a přesto dějem zajímavý film si zaslouží možná i víc jak 80%

Zlomené květiny (2005)

Podivné rozčarování, které mě vytrhlo z dobrého dojmu Jarmuschových filmů. I přes kladná hodnocení musím říct že mě tenhle film neoslovil.

Nabít a zabít (2006)

Viděl jsem tenhle film nedávno a viděl jsem ho i dnes. Když se člověku něco líbí dopřává si to co možná nejčastěji...

Kafe a cigára (2003)

Krásný příklad jak se snoubí genialita a jednoduchost. Smetánka profíků ze všech oblastí pod vedením režiséra Jarmusche. Od banálního rozhovoru dvou bratranců ( Alex Descas a Isaac De Bantolé ) až po řešení akustické rezonance N. Tesli ( M. White a J. White ) má za následek rozporuplný dojem, přesto plně doporučuji.

Requiem za sen (2000)

Film o čtyřech lidských osudech, jimž osud nepřál, točící se v bludném kruhu drog a beznaděje. Režisér Darren Aranovsky si v drtivém scénáři pohrává s body lidské psychiky a od prvních minut se tempo snímku stupňuje jako neřízená střela a zasáhne přesně tam, kde má. Film je prokládán na dvatisíce střihů, skvělou kamerou a brilantními hereckými výkony například: Ellen Burstyn, Jared Leto, Jennifer Connelly a Marlon Wayans, to vše doplněné o emotivní hudbu orchestru Lux Aeterna. Tento film má pro mě neuvěřitelné kouzlo - povýšit na duši a zároveň srazit na úplné dno. Pokud vás ještě žádný film nezaujal tak vězte, že tenhle vás dostane.