Projekt X (2012)

Po niekolkych akcnych filmoch bez akcie, komediach v ktorych som sa ani raz nezasmial a a inych filmoch v cervenych cislach pri ktorych som umieral nudou, uplne znudeny som si pustil Projekt X ako oddychovku, nic som od neho necakal a dostal som... hm... - Film, ktory ma sokoval opakovane, potom ked som si uz myslel ze je to vrchol, tak prislo este nieco vacsie a potom sa to este zopakovalo. Nebolo to az tak o komedii, aj ked tu bolo mnoho zaujimavych momentov, ale islo tu hlavne o atmosferu, tempo, spad, skvelu hudbu, uzasny neopisatelny pocit po skonceni. - Toto je dokaz, ze top film nemusi obsahovat "top" hercov, top efekty, "top" fekalne sceny a pod. Film, pri ktorom ostatne podobne filmy vyzeraju len ako trailery na Projekt X, tam kde oni koncia, Projekt X sa len rozbieha, tam kde su prestrihnute, Projekt X pokracuje, tam kde sa pri inych pozeram piaty-krat kolko minut je este do konca, tu ma to ani nenapadne a cumim co este vymyslia. Naslo by sa iste par chybiciek, ale moje hodnotenie je jednoznacne 100%!

Radostná událost (2011)

Mozno je problemom ze nie som zena, ale aj tak si myslim, ze komediu v tomto filme by som nasiel, ak by tam bola. Film bol nudny o nicom, nevedel som sa dockat konca, ziadne (rozumne) posolstvo, ziadny zmysel. Odporucam nepozerat (minimalne muzom) - 20%.

Sejít z cesty (2012) (TV film) odpad!

Najskor nelogicke komentare, citaty, podobne su tu caste ale predsa, co je vela to je vela: "Snažící se rocker Pavelka celkovou nudu nezachrání." alebo "Tuctový příběh, který není ničím výjimečný a nemá čím zaujmout. " alebo "Násilně poslepované scénky" alebo "divně poslepený paskvil" alebo "ono to mělo děj?" alebo "Dokonalá slátanina." Za co tomu teda s takymto slovnym hodnotenim davate 1 - 3 hviezdy, za co?? Aby sa nepovedalo? Aby ste nemali prilis odlisne hodnotenia ako vacsina? Zobudte sa a prejavte svoj nazor! Toto bol asi psychologicky film, treba si ho pozriet tak 20x a potom ho mozno clovek pochopi, alebo sa uplne scvokne a splynie tak s filmom. Vazne, co malo byt toto?? 0%.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Premrhany potencial, kopirovanie napadov, vykradanie, pribeh len mierne okoreneny neskutocne jednoduchym principom, cely je vlastne uplne prazdny, duty a akcny film? Rovnako ako pribeh by sa ta akcia vosla to traileru. Opakujem, ten potencial (hlavne s tym chlapcom) bol obrovsky, pripada mi to vazne ako uputavka na skvely film, ktora je natiahnuta na dve hodiny - 30%.

Tekken (2010)

Tekken bola (a je) najlepsia bojova hra v historii, jedna z najlepsich hier vobec - a ma v sebe nieco magicke, preto je nemozne hodnotit tento film jednym cislom. Bolo tu vela nelogickych momentov - a to nielen v suvislosti s hrou, ale aj s filmom samotnym. Mnohym to moze pripadat ako zneuctenie hry, naopak ti, ktori hru nehrali alebo ju poznaju len zbezne, mozu film hodnotit ako priemer. Narozdiel od inych filmov, ktore skutocne nehanebne zneuctili hernu predlohu, tento film si odpad nezasluzi a preto je moje hodnotenie, predovsetkym za boje v prvej polovici filmu a preto, ze som sa po vacsinu filmu nenudil, 20%.

Naboř a ujeď (2012) odpad!

V kazdom druhom traileri je viac akcie, komedie a romantiky ako v celom tomto 100 minutovom nezmysle. Skoro vsetci to kritizuju ale potom daju 2-3 hviezdy, je to rovnaky nezmysel ako tento "film". Za viac mi to nestoji - 0%.

Zločin (2011) (seriál) odpad!

Taketo kriminalky som vzdy nenavidel, vsetko ukazuje na istu osobu, potom sa ukaze, ze je to uplne ina, nova osoba - lenze tu sa to natahuje 2 serie! Bola to nuda, utrpenie, beznadej, ale dosledoval som to az dokonca, ked uz som to pozeral tak dlho, chcel som vediet kto je vrah - a ten sa nasiel, (POZOR, mozno mensi SPOILER, nic konkretne) aj motiv bol pochybny, celkovo bolo v seriali vela nelogickych konani, ale objat vraha svojej dcery, navyse hned po tom ako sa dozvie kto to bol?? Nonsense!! Tu nezmyselnost mozno nepochopi kazdy, ak sa neocitol v podobnej situacii. Toto je to najhorsie co som v zivote videl a myslim ze to uz nic neprekona, kedze ziadny film nebude tak dlhy a ziadny serial na pokracovanie, ktory by ma vydieral uz nebudem pozerat, ani keby mal 95%, pretoze hodnotenia tu ma presvedcili, ze ludia sa vzdy musia prisposobit, nemaju vlastny nazor a su ovplyvneni vacsinou! ODPAD najvacsi zo vsetkych odpadov - 0%.

Speciální jednotka (2011) odpad!

POZOR, SPOILER! Divim sa ze som to dopozeral do konca, asi len zo zotrvacnosti. Cely film ma asi takyto dej: ta ta ta - nezmyselna vrazda - ta ta ta - nezmyselny dialog - ta ta ta - nezmyselna vrazda - ta ta ta. Toto sa opakuje pocas celeho filmu, zabijanie bez dovodu, snad jedinym je citove vydieranie, ani to ale nevychadza kedze sa clovek nestihne zorientovat a uz je tu dalsia nezmyselna vrazda - a dalsia a dalsia a dalsia... Jediny dovod pre ktory by si film zasluzil hviezdu je odkaz na konci filmu, ale nie je to posolstvo a nepovazujem to uz za sucast filmu, takze kvoli tomu, ze ma "film" prinutil dopozerat ho do konca, vzhladom na dej, obral ma o moj cas a nedal mi absolutne nic a este je tu takmer v cervenych cislach, ma odo mna uplne zasluzenych 0%.

Po životě (2009)

Zaujimavy napad, napatie po celu dobu, aj ked slabe, horor sa ukazal na minutku v jednom sne, skoda scenara, cele tempo je sice pomale, ale to za co si film zasluzi pozornost je atmosfera! Ak nevylucujete posmrtny zivot, mozete si moje hodnotenie zdvojnasobit, ak ste nerozhodni, pridajte si 20 percent, inak plati moje povodne - 40%.

Jeden den (2011)

POZOR (mozny) SPOILER! Taky pohodovy film ktory plynie ani clovek nevie ako, trochu netradicne prehadzany dej, ale uplne tradicne a lacno vsadene citove vydieranie. Vzhladom na to ako je tento film preceneny by si zasluzil aj menej, ale ani neviem preco, davam 50%.