Země zítřka (2015)

"Dreamers need to stick together. It's not programming. It's personal. - Dreamers, we are looking for dreamers. Anyone who will feed the right wolf." 100%

Aloha (2015) odpad!

Dobre obsadenie, zaujimava zapletka, idealna destinacia, co sa na tom da pokazit? Vsetko. Mnohi film kritizuju, no daju mu 2 hviezdy, za co? Povodne som nechcel dat odpad, videl som aj horsie filmy, ale takto prazdny film, pri ktorom som sa neustale pozeral kolko je este do konca, vzhladom na obsadenie a rok v ktorom bol nakruteny, este to nezmyselne finale, to uz mali vacsi zmysel tie 15-rocne komedie s hovoriacimi havkacmi. Ma to byt romantika, sotva naznak, komedia, nezasmial som sa ani raz, tak za co mam dat tu jednu hviezdu? Ziadny dovod, mozno taky lepsi, ale stale odpad, posledna minuta to urcite nezachrani, 0%.

Setkání s Plutem (2015) (TV film)

Ak cakate na nove fotky ci objavy, zabudnite, je to nieco ako preview, ci reklama na to, co sonda objavi, v dokumente by boli asi rovnake informacie, aj keby ho natocili o 5 ci o viac rokov skor, absolutne nic nove.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

FAKE! Nenavidim klamstvo a toto je cisty fake, je to 2D asi z 90%. 3D mozno len niekolko malo minut, pritom v galerii su len cisto 3D obrazky, hanba pre CSFD! Nenechajte sa oklamat, pozrite si klasicky 2D serial, ak chcete 3D, asi si budete musiet pockat na 3. cast. Bez hodnotenia.

Všude dobře, doma peklo (2015)

SPOILER - vsetky momenty su absolutne nelogicke, ved tie vyhrazky boli podmienene tym, ze to vyzradi manzelke ak nezaplati, no ona to uz vedela, dalsie chovanie postav je taktiez uplne nelogicke, este viac ako v C-ckovych hororoch, tam su aspon postavy v casovej tiesni a tym sa to da nejak ospravedlnit, tam je aspon nejaka atmosfera, napatie, tu nebolo nic z toho, ani horor, ani drama, ani komedia, 20%.

Legenda o létajícím Cypriánovi (2010) odpad!

Prvy film pri ktorom mi chybaju minusove percenta, s obrovskym naskokom najhorsi "film" aky som kedy videl. Absolutne nezmyselny pribeh, ziadny dej. Obdivujem reziserku, keby som sa 2 hodiny pozeral na zrnenie, mal by som z toho rovnaky "pozitok" ako z tohto nezmyslu. Myslim ze ani najhorsie hororove C-cka toto nikdy neprekonaju. Skoda tej piesne na konci, rad by som za nu dal aspon nieco, ale hodnotim film, nie piesen, ze. Prvy film s hodnotenim -10%!!!

Vražedná dohoda (2013)

Nebol to horor ani na sekundu a nebol to ani thriller, bolo to nudne prekombinovane krimi, ake chodili v TV davno, v minulom storoci. Nejak to ale preslo a preto davam aspon 20%.

Útok na Bílý dům (2013)

Pomerne vela klise, obzvlast jedno, dej som viac-menej odhadol po par minutach, napriek tomu skvela zabava, PREHLADNA akcia a slusne napatie, velmi dobre sa na to pozeralo, stacilo malo k dokonalosti. Vyzdvihujem okrem slusneho a trefneho humoru hlavne akciu, ktora bola velmi prehladna, toto ocenujem, kedze nemam rad chaoticku akciu a kvoli nej, aj ked jej bolo mozno trochu menej, prizmurim aj oko za to klise, vdaka tomu je to zasluzenych 80%.

Rec 2 (2009)

Obrovske klamanie. Skoda ze to preslo do nabozenskej tematiky, zacal som to pozerat, ziadne napatie, priserky, knaz, nuda, asi najviac sa mi pacila pesnicka na konci - to je sakra malo! Z ucty k jednotke po dlhom vahani nedavam odpad. Ak ste videli jednotku, nezkazte si zazitok tymto prepadakom. Slabuckych 10%.

REC (2007)

Jeden z najlepsich hororov vobec, zacalo to ako dokument a skoncilo ako ... treba vidiet! 90%.