Resident Evil: Zatracení (2012) odpad!

Takuto (mozno aj vyssiu) kvalitu grafiky mali dema / videa v hrach ako Tekken 3 a Soul Blade na Playstation 1 v minulom tisicroci! Dnesna grafika je uz uplne inde, hlavne efekty ako ohen, vybuchy, voda a hry so svetlom, ktore prave v tomto filme mohli krasne vyniknut. Takto je cely dej, pribeh a vlastne vsetko vo filme neuveritelne a posobi ako dvadsatrocny kresleny film. Je mi luto ze musim dat prave japonskemu filmu odpad, ale viac si nezasluzi - 0%.

V cizí kůži (2011)

Nenechajte sa znechutit (odpornym fekalnym) dejom v prvych troch minutach a vlastne aj trapnymi pokusmi o vtipy prvu polhodinu filmu. Tiez odporucam neobedovat/nevecerat aspon na zaciatku filmu (po tom vas to prejde). Chvilu som myslel ze to bude dalsi odpad, ale... Potom sa na to uz da pozerat, komedie je malo, ale nejake zablesky tu su, je to skor rodinny film, priemerny, ak by som nepocital prvu polhodinu tak dokonca nadpriemerny, ale film musim hodnotit cely, takze za rodinnu komediu davam 60%.

Sucker Punch (2011)

Dost som sa na to tesil, pacia sa mi fantasy netradicne filmy, vysledok - hviezda za hudbu, za obsirnejsi komentar mi to nestoji, velke sklamanie - 15%.

Noc je ještě mladá (2011)

Tento film som videl niekolkokrat... ...len mal vzdy iny nazov. Hm.. je to ako neakcny thriller pred pozeranim ktoreho vam niekto povie dej aj koniec vopred, alebo ako pozerat druhykrat film, ktory ste nedavno videli a neplanovali ste si ho uz nikdy pozriet.. Boli tam nejake zablesky, ale zbytok bolo asi ako pozerat 138. cast Tisíc a jedna noc potom co ste videli 137 casti. V poslednej dobe mam taky zvlastny prazdny pocit po dosledovani filmov, asi ma pritahuju. Nakoniec len velky otaznik - absolutne nechapem to hodnotenie, ze 60%?? Za tych par zableskov a hudbu max. 30%.

Noc žraloka 3D (2011)

Brutalne hlupe, nudne, nezazivne. Napatia sa chvilkami objavilo, ale vydrzalo niekolko sekund a opat nuda, nezmyselny dej ("pribeh"). Musim porovnat s Piraňa 3D - to bol film od ktoreho som vela necakal, ale atmosferou, spadom, hudbou, akciou a humorom ma dostal, pre mna 80%, ale nesuhlasim z nazormi ze komu sa pacila Pirana 3D, bude sa mu aj toto - mne sa to nepacilo vobec a to mam hororove B-cka rad, ale toto bolo ako ked idete jest, cakate jedlo a ono je to ten "polystyren" - nic ine to tak dobre nevystihuje, odporucam pozriet trailer, ak by mal o minutu viac, obsahoval by vsetko co by zostalo, ak by som z filmu vystrihol "polystyrenove" sceny - 20%.

Hitman (2007) odpad!

Kto presiel aspon jednu cast hry Hitman, nemoze tomuto filmu dat ziadnu hviezdu. Hlavny "hrdina", ktory mal byt odmalicka vychovavany ako chladnokrvny vrah, vyzera akoby ho prave vypustili z katolickej skoly, hlavna myslienka - "stealth action", ktora mala filmu dominovat sa nejako nedostavila. Atmosfera a napatie v hre boli takmer dokonale - vo filme ziadne. Neodpustim si poznamku na Rusko - vo filmoch je "in" ale mne na tom, ze tam zacnu hovorit po rusky nic cool nepride, je trapne ze sa takto uboho snazia vyrobit atmosferu. Pre hodnotenie plati nepriama umera - cim menej casti hry ste hrali, tym vyssie hodnotenie si pripocitajte k tomu mojmu - 0%.