Velký Joe (1998)

Krásny príbeh o láske k zvieratám. **** dávam za to, že Joe ku koncu zachránil nevinného chlapca. Krásny film, hoci je King Kong lepší ale to nevadí. 75%

2012 (2009)

Toto bola pecka. Najrealnejšia apokalypsa aká kedy bola natočená. S veľkou istotou dávam filmu 2012 čistých a zaslúžených *****

Absolventka (2009)

Podpriemerná romantická komédia s krásnou Alexis Bledel bolo pre mňa skôr uspávankou ako normálnou komédiu. Bez hoci akej nápaditej myšlienky, odfláknutý scenár. 50%

Chlupatá odplata (2010)

Príjemná oddychová komédia. Mila, vtipná a ešte by som našiel veľa pomenovaní. Keby tam nebol Branden Fraser tak by sa jednalo o prepadák. 55%

Dešťová víla (2010)

Dobrá česká rozprávka s krásnym príbehom s výbornými hercami ale najvačšie pozitivum vidím v tom že dokážu natočiť aj takúto starú klasickú rozprávku nie ako Američania čo točia také kraviny ako Spider-man a keby boli poučné ako napríklad táto. 65%

Expendables: Postradatelní (2010)

Jeden z najlepších filmov roku 2010. Tento film sa mi páčil skôr z hviezdneho hľadiska ako z filmu ale ak mám povedať pravdu Sylvester Stallone natočil zatiaľ svoj najlepší film a týmto filmom prebil takmer všetký akčné filmy až na niekoľko vynimiek. Stallone, Stathman, Li, Lundgren, Schwarzeneger a Willis sú mená ktoré v obyčajnom filme nenejdete ale iba vo výnimočnom. Film Expendables ma úprimne šokoval ale aj vopred som čakal nezabudnuteľný film. Radosť ísť do kina na takýto senzačný film (hoci som ja nebol ale vrelo odporúčam. Film na ktorý sa nedá zabudnúť. Zaslúžených 85%. IMDB hovorí same za seba 7.3/10

Mr. Bean: Animované příběhy (2002) (seriál)

Animovaná verzia Mr. Beane sa aspoň mne páčili nie je ta ako film, film je lepší ale aj rozprávka sa mi páčila. Mr. Bean je výborne ilustrovaný práve preto sa priklaniam k lepšiemu hodnoteniu. Rowan Atkinson je najlepší komik na svete a asi aj najlepší humorista. 80%

Chůva v akci (2010)

Sklamanie. Veľké sklamanie. Čakal som skvelú akčnú komédiu s Jackie Chanom ale skôr mi to pripomenulo nejakú telenovelu 40 %

Hon na myš (1997)

Veľmi milá, vtipná,príjemná oddychová komédia v ktorej je myš chytrejšia ako dvaja dospelý chlapi. v hlavných úlohách boli skvelý Nathan Lane (vyzeral že je rozumný) a Lee Evans (podľa mna šašo):)