Jumanji (1995)

Tenhle film jsem si zamiloval už jako malý, a pokaždé pro mě představuje téměř dvě hodiny skvělé zábavy. Nebýt Jumanji, neměl bych tolik rád Williamse.

Jumper (2008)

Co to je vůbec zač? Nějací skokani, paladinové co je chytaj. Představivosti se meze nekladou, ale tenhle film je scénaristickej brak a ukázka toho, jak lze natočit nevkusný film na efekt.

Jurský park 3 (2001)

Opravdu krátký film, ale nabitý akcí, líbivou hudbou a monumentálními scenériemi. Vlastně se nebudete nudit ani na chvíli, jakkoliv je děj "obyčejný". Takže popravdě si nezaslouží ani být v "modrých číslech". Nebude vás nudit ani opakovaná projekce.

Jurský svět (2015)

Koukatelné to je, ale třikrát horší než jednička, a dvakrát horší než trojka ... s dvojkou je to srovnatelné, ale dle mého názoru si to nezaslouží být v červených číslech. sry. A scénáristické nelogičnosti suxx... Snaha celé univerzum obléknout do moderního hávu vyšla tak na 30%. Dnes je to blockbuster, ale za dvacet let už po tom ani pes neštěkne.

Kačeří příběhy (2017) (seriál)

Naprosto otevřeně říkám, že první zkušenost byla hrozná. S původní sérií to nejde srovnávat, tak jako u mnoha jiných legendárních seriálů. Naštěstí tvůrci toto pochopili a udělali vlastně uplně nové kačery, jedoucí na uplně odlišné vlně. A víte co? Já si to po nějaké době zamiloval.

Kam orli nelétají (1968)

Na koukání velmi příjemný válečný film, překvapující hlavně svou délkou. Je sice pravda, že spousta chvil je tak zamotaných, že vám vlastně ani nedají šanci rozmyslet se proč to tak je, ale nakonec pochopíte a atmosféra skalního zasněženého orlího hnízda je... bravurní fenomentální hudba, noční zasněžené útesy pod temnou pevností a hvízdání horských orlů kdesi v údolí.

Kapitán Alatriste (2006)

Mortenser sice místy vypadá spíš jako potulný cirkusák, než nájemný zabiják, nicméně dějem proplouvá tak jaksi samozřejmě. Filmu by neškodil konec o čtvrt hodiny dříve, stejně jako o dvě hodiny.

Kapsy plné dynamitu (1971)

Návrat SL ke klasickým spagetti vesternům? Ani náhodou. Duck, you sucker není typickým westernem, stejně jako výborný James Coburn není klasickým kladným hrdinou. Připravte se na podivný humor, vybuchující všechno a podivný rozpor mezi smrtí pojatou humorně a tragicky. Těžko stravitelné a pekelně dlouhé :)

Kauza CIA (2006)

Dneska zvládne natočit dobrej film aji vysloužilej myslivec z Vietnamu.

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Elen je moudrý a Charlie je jeho prorok :D. Jinak to samé co jsme viděli už mockrát, jen zasazeno do jiného prostředí.