Spider-Man 3 (2007)

A zajásaly zástupové, neboť Spiderman se vrátil. A jiný než předtím! Zamiloval se a za svitu měsíčku v pavučinách spřádal se svou milou plány do budoucna. Nicméně co se nestalo. Zlá moc ho pohltila a on o vše přišel... aby to nakonec znovu nabil spolu se svým přítelem ze školy a ke všemu k tomu zavlála americká vlajka a ukápla nejedna slzička z půvabných dívčích lící. 1* za hudbu a ta druhá za efekty a sandmana :). Nebyl jsem příliš potěšen.

Spláchnutej (2006)

Příběhově u mě spadá do průměru soudobé animované tvorby... ale pro těch pár geniálních vtipů nemůžu 4* nedat :)

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Šlo by o tom napsat hodně... jako wtf? Omg? co to je? Ale já napíšu jen: "První SW film u kterého jsem se nudil". Zkrátka, tohle není SW, pouze průměrně natočený blockbuster který má vydělat (a vydělá) hodně peněz.

Stařec a moře (1958)

Velice reálná podívaná o životě, stáří, smrti, moři a starci, který měl příliš mnoho štěstí. Po hodině a půl jsem byl nepopsatelně nadšen. Proč? Žádný happy end rozhodně nečekejte. Život už takový je.

Stmívání (2008)

Ale no tak, není to až TAK špatné. Nebýt trochu ušlápnutých "pure vampire" scén tak by to bylo i za 4. Jinak Kristen Steward naprosto výbornej výkon. A ano, asi bych měl hvězdičku ubrat, protože jsem četl knihu, ale hádejte, stejně to neudělám :P

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Nebylo to nic extra, ale zase obcas jsem se solidne nasmal. I kdyz to bude spis zasluha kecu z knizky, nez filmu.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Bral bych ještě více osmdesátek a méně moderního klišé. I tak ale super.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Třetí série a pořád je to zábava ale... Jen ten příběh začíná celkově trochu skřípat. Myslím, že je evidentní, že kráva se bude dojit dál a to je určitě škoda... Ostatní budou ještě chvíli hýkat blahem, než se vše propadne do špíny a hnisu. Mám raději, když dobré věci skončí se ctí.