• Pohádka

Super drbna (2007) (seriál)

První dvě série si zaslouží nejvyšší možné hodnocení, bohužel od třetí série šla kvalita slušně dolů, a už mě to i přestalo tolik bavit, protože už všichni byli se všema a stal se z toho jenom další nekonečný seriál, takže nakonec snižuju na čtyři hvězdy.

Titanic (1997)

Legendární film, který je pro mě osobně nejlepší z nejlepších. Dřív mě tolik nebavilo prvních dvacet minut, ale teď už je také dokážu náležitě ocenit a i když jsem Titanic viděla už aspoň desetkrát, vždycky mě záběry potopeného Titaniku uchvátí. Byla jsem nadšená, když se po sto letech od potopení lodě vrátil film do kin a samozřejmě jsem na něj šla. Kostýmy jsou nádherné, zvlášť šaty, které nosí ve filmu Kate Winslet (Rose). Na konci vždycky brečím, ale nikdy mě to neomrzí a na Titanic se určitě podívám ještě hodněkrát.

Nezapomeň na mě (2010)

Podívala jsem se na to spíš ze zvědavosti, abych viděla Roberta Pattinsona hrát i v něčem jiným než jenom v Twilight. A byla jsem docela překvapená, protože nebyl vůbec špatnej. Umí docela i hrát, ikdyž některý výrazy má úplně stejný jako v již zmíněném Twilight. Film mě strhl od začátku až do konce, bavilo mně to. Příběh byl zajímavý a ten úplnej závěr bych teda nečekala, kdybych si předtím nepřečetla spoiler... no, ehm, film má skvělej soundtrack, hudba dobře umocňuje scény a pravděpodobně si z toho i nějaký ty písničky stáhnu. Takže, film mě opravdu oslovil, vůbec jsem neočekávala, že bude tak dobrej, a je to asi jeden z nejlepších filmů jaký jsem v poslední době viděla.

Jsem v kapele (2009) (seriál) odpad!

Upřímně nechápu tohle relativně vysoké hodnocení na disneyovský seriál. Větší blbost jsem snad v životě neviděla a po pěti minutách jsem měla pocit, že se asi unudím...

Zeke a Luther (2009) (seriál)

Nevím, pro mě osobně jeden z těch zábavnějších seriálů na Disney Channelu.

Pevné pouto (2009)

Jak tak vidím v komentářím, hodně lidí tady snad spíš kritizuje, než chválí. No, mně se tenhle film líbil a rozhodně patří k nadprůměru. Stanley Tucci zahrál roli slizského vraha víc než přesvědčivě a vždycky když se na tenhle film dívám, nahání mi trochu hrůzu, že až začínám mluvit k Susie, aby do toho pitomýho doupěte, který pan Harvey vyrobil, nechodila. Ikdyž některé "záhrobní" scény byly trochu divné a občas až moc vyumělkované, rozhodně by tento film neměl být zatracován. Tak nudný to přece nebylo.

Snowboarďáci (2004)

Podle mě je to jeden z nejlepších českých filmů. Poprvé jsem se na něj podívala se starším bráchou když mi bylo asi osm, a už tehdy se mi to líbilo. Když jsem se na to podívala o pár let později znovu (upřímně, každý rok jsem se na to podívala aspoň dvakrát), tak mě asi ve třinácti konečně začaly dávat všechny scény smysl, u kterých se třeba brácha strašně smál a já je v těch osmi letech nepochopila... hned to bylo ještě lepší. Navíc je to komedie, u který se směju snad skoro celou dobu trvání filmu, a taky je tady pořádná porce snowboardingu, kterej miluju. A samozřejmě nesmím zapomenout na Kotka s Mádlem, kteří jsou naprosto skvělí. Prostě úžasná zimní komedie pro celou rodinu.

Malá Miss Sunshine (2006)

Pro mě je to rozhodně jeden z nejlepších filmů jaký jsem kdy viděla. Většinou jsou všude ve filmech takový ty dokonalý rodiny, kdy se tam stane jedno drama, který je ještě ke všemu skoro vždycky stejný a ohraný. Tady je těch dramat několik a ještě jsou naprosto nečekaný. Na to, že je to v podstatě road movie, film rychle utíká, všechno do sebe zapadá a člověk se rozhodně vůbec nenudí. Herci podali vynikající výkony, zvlášť ten děda byl naprosto skvělej. A když Dwayne zjistil, že je barvoslepý, .. taky jsem si trochu pobrečela. A ještě k tomu všemu, film má dokonalej soundtrack. // "You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. School, then college, then work... Fuck that."

Kamarád taky rád (2011)

Čekala jsem od toho něco víc, takže mě film trochu zklamal. Jinak to ale nebylo špatný, bylo by to tak na 2,5*, a Justin byl skvělej. Taky jsem byla ráda, že si tam chvíli zahrála i Emma Stone a že se ve filmu objevil i Woody Harrelson.