Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak jak rostly děti, rostly i hrdinové. Každý rok jeden film. Postupně člověk viděl herce i hrdiny vyrůstat. Líbil se mi koncept celé jakoby ságy. Promyšlenost prostředí, kouzel - svět fantazie. Čarodějnický svět. Poslední díl byl vyvrcholením - temným a vysvětlujícím. Divák musel vidět všechny díly, aby pochopil. Mě osobně poslední díl velmi nadchl. Není v něm moc děje - spíš bych řekla, vše postupně vysvětluje a tak to má být. Snad jen jediná výtka - zakončení - vidět hrdiny po xletech - no řekla bych nic moc. Konec byl spíš shazující a legrační - i kino se smálo. Nemusel tam být.

Hlavně nezávazně (2011)

Já jsem spokojená. Příjemná milá romantická komedie. Natalie Portman opětovně krásná a jemná, v roli jakoby drsňačky zranitelná. Ashton Kutcher je krásný chlap, ale moc nehraje , spíš stále kouká a kouká . Ale jak říkám příjemná komedie, kterých v poslední době moc není. Klidně se zase někdy na tento film podívám .

Hranaři (2011) odpad!

Tak takový film už nidy více. Nezdařený pokus o americký thriller v českém kabátě, argentinskou telenovelu a mysteriozní Velký bratr se dívá. Ani s nadhledem toto nefunguje. Útěk do dáli v oblacích a svítání, Kateřina Brožová s dítětem a záhadným úsměvem kouká do budoucnosti ? :-) No to snad NE! A co závěrečná řeč Jana Třísky, hlavní mluva v češtině, následuje ruštinou a najednou na konci máme angličtinu - to aby to bylo free? Pánejo, to je dost dobrý mišmaš.

Jana Eyrová (2011)

Mám tento příběh ráda. Hodněkrát jsem jej četla, hodněkrát viděla v různých zpracováních. Anglické zpracování anglického námětu. Líbí se mi. Jednoduše hrané pouze výrazech tváří, zajímavé, myslím že i složité.

Jsem číslo čtyři (2011)

Opět jeden mladý hrdina - mimozemšťan se zvláštními schopnostmi. Láska, nespravedlnost. Prostě nic nového - film, který je zaměřen na velmi mladého diváka - první láska, uvědomění si sebe a svých schopností. Ale z toho už jsem vyrostla - tak pro mě nic nového a zajímavého. Nebavil ale neuškodil.

Kamarád taky rád (2011)

Po dlouhé době něco romantického a zábavného - mám mě rád nemá mě rád, kamarád taky rád. Člověk ví, jak to dopadne, ale je to příjemná cesta ke konci filmu.

Kůže, kterou nosím (2011)

podivné, úchylné, precizní - skvělý Banderas, lepší Elena Anaya

Monte Carlo (2011)

Jednoduché, předvídatelné, obyčejné.

Muži v naději (2011)

Jak si tak čtu komentáře ostatních uživatelů nestačím se divit. Jaký je to naprosto klišé film, hodný jen opovržení. Hrozní herci, příšerný děj a pánejo - někdo si dovolil zlehčit a znevážit nevěru. A proč ne ? Nevěra byla a bude, rozbourává vztahy a nové dává dohromady. V tomto filmu mě pobavila i rozesmutnila. A tak to má být. O hercích mohu říci jen jedno - prostě jsem koukala a bavila se - zdáli se mi být skvělí ošklivěhezký ňoumaneňouma Macháček, krásná sexy a přitom jemná Kerekes (zajímavý pihatý obličej a sexy červené šaty), zvláštní a krásná Hřebíčková (velký údiv nad její nevěrou )a samozřejmě vše dotvářející Polívka a Stašová. Spousta hlášek (někdy sice trochu hloupých se snahou někde až moc přitlačit ), ale nevadí. Lidé se smáli a smáli. A o tom komedie by měla být ...

Netvor (2011)

taková novodobá pohádka - moc mě to neštvalo - odpočínkové nicneříkající povídání