Let číslo 93 (2006)

očakaval som od toho veľa a moje očakávania sa splnili v plnej miere. Začinalo to trošku pomaly ale pri naraze do WTC sa to odštartovalo na plne obratky.

Miami Vice (2006)

Mann je macher na take filmy o podsvetí! a odkedy si vyskušal tu techniku natačania ručnou kamerou ziskal svojsky štyl a je v tom čo robi fakt dobry! jeho klenoty ako Collateral, Heat a najnovšie aj Miami Vice stoja za to! 5 hviezdičiek som nedal len kvoli tomu že mi tam chybalo trošku viac akcie ale inač je to o.k.

Nezvratný osud 3 (2006)

MAM RAD TU SERIU ALE TATO ZATIAL POSLEDNA CAST FILMOVYM TVORCOM TROCHU NEVYSLA. MIESTAMI JE TO NAIVNEJSIE NEZ NEMECKE SERIALY!

Rocky Balboa (2006)

Stallone vyniká v úlohách ktoré si sám píše. Vie sa o ňom že je akčným hercom. Málokto však možno ale vie že je tiež dobrým hercom, scénaristom a režisérom ak chce. Úloha Rockyho ho preslávila najviac a tiež mu aj sekne najviac zo všetkých jeho úloh. Šiesty Rocky nie je najhoršou časťou ale bohužial ani najlepšiou. Tou najlepšou ostáva bez pochyby prvý diel. Tou najhoršou zasa piaty. Čo sa atmosféry a celého vyznenia filmu týka má šiesty Rocky najbližšie k prvej časti. Pre tých ktorí s touto legendou vyrastali bude tento film veľmi príjemnou nostalgickou spomienkou. Málokto to možno čakal ale tento diel Rockyho sa naozaj vydaril.

Spojenec (2006)

prave to pozeram. ubehlo už 20minut a ja sa stale nudim. dve hviezdičky davam za obsadenie. aspon to je super!

Šifra mistra Leonarda (2006)

slaby odvar knižnej predlohy...film neponúka nič atraktívnejšie než čo nám môže ponúknuť kniha...je to len nepriehladne a nudné odrecitovanie knižnej predlohy...človek by čakal od majstra Howarda niečo viac...sklamanie...sklamanie...sklamanie...a to mam umenie rad...

X-Men: Poslední vzdor (2006)

dobrá trilogia aj s dobrým ukončenim. bohužial v trojke nás čaká vyvrcholení viac ako sa do jedneho filmu zmesti a to na úkor iných dobrých postáv ktorým sa dostane len minimum priestoru. Napríklad taký Juggernaut bol super ale zaslúžil si lepšiu prezentáciu!

Batman začíná (2005)

Batman je zachraňený! a hrdinom filmu sa stáva Christopher Nolan! Natočil dobrý film a zachránil jednu comicsovú legendu! Skvelý výkon hlavného hrdinu! Christian Bale je najviac hrôzu nahaňajuci Batman! Skvelý mentor Liam Neeson! Len ta Katie Holmes mi tam ako väčšine divákov tiež nepasovala. Dobrý film ale Burtona neprekonal. Batman začína je bohužial jedným z tých rýchlych a trošku nezmyselných moderných filmov. Akčne scény by boli lepšie keby si kameraman potajme nešnupal koks. A niekedy som aj zabudol že je to Batman. Batmanovska atmosféra sa uplne vytratila. Inač je to dobry film. Niečo ako Skála. Ale Batman alebo Batman se vraci ani zďaleka nie!

Dítě (2005)

pecka!