Big Lebowski (1998)

Spolu s Fargem nejlepší film od Coenů.Drsný,černý a hodně specifický humor zde musí zaujmout snad každého."Nobody will fuck with Jesus !".

Blade (1998)

Bombastická,drsná řežba s bombastickou atmosférou !!!! Škoda jen těch několika slabých triků.

Česká soda (1998)

"Doktor Zákopčaník byl dnes zatčen za pohlavní styk se zvířaty.Sám doktor Zákopčaník před kamerami přiznal,že nejtepleji bylo v oslu".Co dodat ?Vždycky jem u toho slzel smíchy."Karl fotí stereo".

Divoký anděl (1998) (seriál)

Tahle naprosta ubohost a sračka má takové "vynikající her.výkony" až je téměř radost a zábava se na to dívat.Jako jisté plus se dá brát účast Natalie Oreiro (avšak z čistě fyzického hlediska,takové slovo,kterým bych mohl zhodnotit její herectví neexistuje).

Godzilla (1998)

Neskutečně hloupý a debilní film,který stojí zato vidět jen kvůli skvělým demoličním scénám.Jinak je to fakt blbost na entou v nichž je tolik scénáristických nesmyslů a hovadin ,až se z toho motá hlava.Skutečně to jak godzilla příjde do New Yorku (kam jinam v americkém katastrofickém filmů,že) jen proto,aby se zahnízdila pod Madison Square Garden (a kam se nakonec podzemím bezpečně prohrabe) je naprostý výsměch zdravému rozumu !! A ty postavičky (kromě skvělého Rena),no prostě blééé....

Chobotnice (1998)

Herci hrajou tak na úrovni Michaela Duddikofa,scénař je béčkovy a klíšovitý,ale ta potvora je vážně páradně hnusná a jakmile je na plátně,tak je skutečně na co se dívat.Jen kvůli ní tak nejdu níže.

Jak přicházejí sny (1998)

Obrázky to má fakt nádherné,ale příběh mi vůbec nic neřekl.

Křižovatka smrti (1998)

Zábava,zábava a nic víc než zábava.A zatraceně dobrá !

Kukuřičné děti 5: Pole teroru (1998)

No,tak tenhle horor dávali zrovna,když jsem následkem kalby z předchozího večera nemohl usnout a tak jsem ho musel shlednout.Občas dobrá atmosféra a pár vskutku krvavých scén jsou jediné dva klady,které jsem na filmu našel.Zbytek je hrůza.

Legionář (1998) odpad!

Kdysi,když jsem byl malej,jsem Van-Damma celkem žral.Teprve dneska,když vidím takového Legionáře si uvědomuju jak jsem byl tehdy blbej a jakej je Van-Damme ubožák (až na dvě vyjímky- Živý terč a Double team,zbytek se topí v podprůměru až v odpadu).