Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

To ,jak Vláďa Iron tenhle "skvost" hodil kvůli mimořádné uspěšnosti a ohlasu na pátečních 20.00, jsem dodnes nerozdýchal.

G. I. Jane (1997)

Není to vyloženě špatný film,jen je takový nemastný,neslaný a herecký výkon Demi Moore je tak akorát na zlatou malinu.Velká škoda, protože Ridley Scott ukázal,že perfektní akci rozhodně natočit umí (Black Hawk down).

Hledám Amy (1997)

Fakt skvělý film americké nezávislé produkce.Jednoznačně doporučuji.

Hon na myš (1997)

Nuda,nuda,nuda od začátku do konce ani epizodní role Christophera Walkena na tom nic nezmění.Nicméně dětem by se to líbit mělo.

Hra (1997)

Hodně drsný thriller s hutnou a tíživou atmosférou a maximálně překvapujícím (i když hodně úsměvným) koncem.

Hvězdná pěchota (1997)

Herce a scénář je lepší zcela ignorovat a soustředit se jen na ty digitální brouky a akci.Pak je to skvělá řežba !!!

Knoflíkáři (1997)

Ale nebýt epizody s Rudolfem Hrušinským III.,bylo by to jen za tři.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Tak tomuhle říkám skvěle napsaná,zahraná a zrežírovaná detektivní kriminálka.Jeden z nejlepších scénářu všech dob (jasný oskar)-absolutně nepředvídatelné,skvělé momenty a zvraty,prostě bomba.Jenom je fakt nutné při sledování dávat pozor a používat mozek na 110%.Jinak z toho máte guláš.

Lepší už to nebude (1997)

První půle je doslova vynikající,ale potom začne humoru prudce ubývat a vše se dostává do příliš citové a psychologické roviny a to už se mi moc nelíbilo.I tak se jedná o velmi povedenou romantickou komedii,jejichž třešničkou na dortu jsou výborné herecké výkony všech představitelů.

Lhář, lhář (1997)

Skvělý námět na bláznivou komedii,ale Carey byl místy spíše trapný a debilní než vtipný.