Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Solidní seriál,který jsem z počátku hodně sledoval,ale časem mě bůhvíproč náhle omrzel.

Fatální instinkt (1993)

Velmi zdařilá parodie,ale musíte znát ty filmy (Základní instinkt,Osudová přitažlivost atd),jinak to není ono.

Firma (1993)

Solidní thriller,avšak brzy mu začne docházet dech a za pár týdnů si na něj divák asi jen těžko vzpomene.

Fontána pre Zuzanu 2 (1993)

Debilita na kolikatouchcete.Ale místy skutečně natolik DEBILNÍ,až jsem se i smál.

Ideální milenka (1993)

Takový normální,průměrný thriller o chlapíkovi co si vezme pěknou mrchu,která ho nakonec o všechno obere.Konec byl pomerně překvapivý a nečekaný.Pokud to neuvidíte,vězte,že o nic nepřijdete.

Jurský park (1993)

Ve své době špička (hlavně v trikové oblasti),dnes už jen dobrý film.

Kdopak to mluví 3 (1993)

Už jen zcela nastavovaná kaše,tentokrát i s mluvícími domácimi mazlíčky.Pro děti je to ale dobrá zábava.

Kokosy na sněhu (1993)

V průběhu je to velmi kvalitní a rodinná komedie,ale ten konec je natolik sentimentální a otřepaný,že mi mé svědomí nedovolí dát vyšší hodnocení,ač by rádo.

Konec básníků v Čechách (1993)

Už jen nastavovaná kaše,která jasně dokazuje,že z tohoto tématu už bylo vše vyždímano v předchozích třech dílech.Ani radši nechci vidět jak dopadne pětka.

Kráva (1993)

Jednoduchá a prostá zápletka a velmi silné,lidské drama.Jeden z mála filmů,kde mi vůbec nevadí Radek Holub,kterého jinak opravdu nemusím.