Žhavé výstřely 2 (1993)

Zaručeně největší prča,co kdy byla natočena.Pokud se na to budete dívat poprvé,nezapomeňte si vzít plínky.

Živý terč (1993)

Jeden z nejlepších filmů s Van-Dammem,což však neznamená,že je to kdovíjak slavné.Nato,že je to od Johna Woo,který těsně předtím točil v Honkongu jen samé pecky,je to až prachsprostě rutinní.Škoda.

Batman se vrací (1992)

Dvojka se mi jeví jako slabší než jednička (těžko říct čím,asi tím,že jednička za vydatného přispění Jacka Nicholsona nasadila laťku až příliš vysoko).Ale opět, ta atmosféra....Styďte se pane Schumachere !!!!

Braindead - Živí mrtví (1992)

Největši,nejkrvavějši a nejsrandovnějši masakr všech dob.Kdybych viděl scény podobného ražení v nějakém "vážném" filmu,asi by mi bylo hodně blbě,ale zde jsem si je pouštěl několikrát dokola (zejména krmení sestřičky,celý závěrečný masakr).Fakt bomba !

Černí baroni (1992)

"Boha moj,zase jebu !".Jedna z nejlepších českých komedií 90.let,v nichž celá řada hlášek je kultovní.A Landovský,Donutil,Landa,Schmitzer a další nemají chybu.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Ano,jako celek je to docela blbost,ale Bohuš,Vlastička,Irenka,pan Košťál,hňup Kája,pan Doktor a paní Doktorová,jejuž **** jsem taky ještě neviděl a takhle bych mohl pokračovat snad do nekonečna,je prostě bezkonkurenční.A navíc ty hlášky ("Ty první švětová skupino !").

Deníky červených střevíčků (1992) (seriál) odpad!

Já raději Private Gold,než tyhle půlnoční, novácké,rádobyelegantní a rádobyvzrušující sračky.

Helena a její chlapci (1992) (seriál) odpad!

A VEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!