sladt

sladt

Tomáš Sládeček

okres Přerov
student

6 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

  Po skvělé jedničce přišla úžasná dvojka. Po zhlédnutí filmu jsem si jen těžko vzpomínal, kdy naposledy jsem viděl tak skvělý film. Pro mě další případ kdy druhý díl překonal ten první. Nebojím se říct dokonalá hudba, opravdu před Hansem smekám. A ty zpomalené scény... prostě lahoda.

 • poster

  Sherlock Holmes (2009)

  Na tento film jsem se těšil a určitě mě nezklamal. Obdivoval jsem hlavně geniální schopnosti detektiva, ale sherlock už je takový. Nejvíce se mi líbila scéna v ringu, kdy předem zaznělo a zpomaleně přehrálo jaké budou další Holmesovi chvaty. Ta scéna mě hodně pobavila.

 • poster

  Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

 • poster

  Avatar (2009)

  Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších filmů vůbec. Vizuální stránka filmu je tak dokonalá, že ať sledujete film ve 3D nebo jen ve 2D zanechá ve vás hluboký dojem. Když jsem byl na filmu v kině, samozřejmě ve 3D, téměř celý film jsem zíral na plátno s bradou někde na podlaze, dokonce jsem nesnědl ani půl krabičky popcornu. Film nedisponuje pouze vynikajícím vizuálními efekty, ale také nádherným, strhujícím příběhem, který vás do sebe vtáhne a nepustí ven, tedy alespoň mě nepustil. Děj mě natolik zaujal, že jsem o něm ještě dlouhou dobu po shlédnutí přemýšlel a stále si to nejlepší přehrával v hlavě. Nemám co dodat bombovní film. Pro pokračování Avatara jsem jednoznačně všemi deseti.

 • poster

  Šifra mistra Leonarda (2006)

  Pro mě dokonalý film. Celý děj je jedna velká hádanka, kterou hlavní hrdinové postupně odhalují. Strhující příběh a mocná hudba, při které běhá mráz po zádech jsou pro mě největší plusy. Víc k filmu nemám co dodat jednoznačně bomba.

 • poster

  Já, legenda (2007)

  Skvělý film, tajemná atmosféra, místy až mrazení v zádech a nepřekonatelný Will Smith. Pro mě skoro dokonalý filmový zážitek.

 • poster

  Gladiátor (2000)

  Velkolepý film, mísí se v něm vše, zrada, láska, přátelství, pomsta, vítězství, nespravedlnost. Strhující akční scény, dechberoucí souboje, nádherná atmosféra. Russel Crowe podal ve filmu nezapomenutelný herecký výkon. Prostě miluju historické filmy a tenhle patři mezi ty nejlepší.

 • poster

  Rande u přepážky (2011)

 • poster

  Malý princ (2015)

 • poster

  Vzhůru do oblak (2009)

  Skvělý animovaný film. Nádherný, sice trochu smutný začátek, pěkný děj a nakonec šťastný konec. O vtipné scény se starají hlavně mluvící psi a „kevina“ - velký pestrobarevný pták.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace