Nahá kořist (2007)

Slabota. Amatérsky natočené. Dokonce zvuk okolních ruchů je v nedabovaném originále hlasitější, než samotné mluvení. Jakoby to celé bylo natočeno amatérskou kamerou jak zvuk, tak obraz. Trochu napětí v tom je, ale nic moc. Hvězdičku dám za to, že se nebáli nahoty. Dokonalý film na to samé téma je ovšem The Frozen Ground - podle skutečné události. Ten bych pro změnu doporučil všemi deseti.

15 minut (2001) odpad!

Příšerná kravina. Dějově k smíchu. Jakoby parodie na thriller. V tomto filmu je "komik" jak De Niro, tak Roden. Oba hrají hrozně. Film je alespoň trochu koukatelný, když si jej pustíte v anglickém originále, protože slyšet Rodenovu českou Angličtinu, s českým akcentem, to je něco! :) Vlastně KOMEDIE o tom, jak. českej Honza dobývá Amér! V českém rybníce je Roden možná extra třída kapr. Celosvětově je jen další nula v řadě, proto od té doby hraje vlastně jen doma a v levných anglických filmech. V USA skončil.

Území mrazu (2013)

Perfektní. Po dloooouhééé době i Cage za 1. Cusack je borec jako vždy. Film natočen podle skutečné události, za 17 vražd a znásilnění dostal vrah 461 let bez šance na zmírnění! Co by dostal v naší banánové republice? Dalším filmem na toto téma je Naked Fear. Ten je ale spíše katastrofální.

Retreat (2011)

Na to že britský film, je to dobré. Natočeno profesionálně, jakoby šlo o Hollywood. Pointa funguje! Fakt dobré.

Black Rock (2012)

Nuda bez nápadu. Jedna hvězda za nahaté dudlany.

Po zániku Země (2013) odpad!

Větší koninu jsem dlouho neviděl. Ještě k tomu poslouchat celý film, jak někdo volá Kitai Kitai Kitai, to je na zabití. Nudná hrůznost. Na konci jdou zachránit taťku stylem úvodní scény filmu ALIENS, i když se dá dovnitř dostat i bez toho, jelikož vesmírná loď je děravá jako řešeto. Ach jo. A ty prvky z filmu AVATAR? Proč? Strašný film!

Sladké zítřky (1997)

Pěkný film, ale uvalený závěr. V momentě kdy by dívčina svědčila, že řidička autobusu jela rychlostí 72 mil v hodině, všichni právníci by se vrhli právě na onu řidičku a ta by z vězení nevylezla, musela by taktéž platit odškodné rodinám ze svého. Jestliže dívčina lhala, řidička by se bránila i za pomocí člověka, který jel celou dobu za autobusem a věděl tedy, jakou rychlostí autobus jel. Těžko by to skončilo jako "happy end". Buď by platila řidička nebo rodiče oné "prolhané" holky. Což se nestalo. Takto by to dopadlo asi u nás v ČR, kde když někdo jede rychle nebo lže, nic se mu nestane. Ale né v USA nebo Kanadě. Tam by někdo musel pykat, pokud se nechoval podle pravidel, nebo lhal.

Únos (2012) odpad!

Slabota. Závěr k smíchu.