S láskou, Rosie (2014)

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali, to je docela zajímavá a pravdivá teorie. Film mě ale nijak neoslovil, herecké obsazení mi přišlo nic moc. Nicméně bylo tam pár zajímavých momentů a dalo se na to koukat. Takže takovej průměrnej film.

Nula (2010)

Bože ten konec byl překrásnej! Moc krásný a dojemný, opravdu..

Fugu (2012)

Bylo to vtipné, ale ta ryba neměla skončit pod pokličkou!

Plechový panáček (1988)

Ten plecháček byl tak roztomilý a když měl smutná očička, bylo mi ho uplně líto. To mimčo ale bylo naprosto odporný:D

Vyšší princip (1960)

Hodně silný brutální film s mrazivou hudbou,horší na něm je to, že je pravdivý. Jak já si přála, aby to s nima dobře dopadlo. Při ději jsem cítila, že jsem přímo v tom filmu. Film opět vykresluje zbabělou povahu čechů

Titanic (1997)

Silný příběh, mix katastrofického dramatu a super triky. Titanic má naprosto dokonalou podobu a příběh je také mimořádně působivý. Ty tři hodiny opravdu stojí za to. A díky skvělé režii Jamese Camerona, kterýnás vtáhnul úžasným způsobem na palubu Titanicu. Rose theme je opravdu krásný a písnička od Celine Dion se moc povedla. Na chut jsem si přišla díky pár legendárních scén jako je zadýcháné auto, malování , Rose stojí na přídi lodi, Jack ji drží a ona „létá“. No kdo by takovou romantiku nechtěl zažít? :)

Hledá se Nemo (2003)

Špičková animace, skvělý dabing, krásný příběh, fascinující podmořský svět, na němž je super to, že jednotliví mořští živočichové nejen odpovídají těm skutečným, ale dokonce se i tak chovaj! Jedno podívání nestačí...Měl bys plavat, měl bys plavat!

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Slušně provedená reality show, které vévodí skvělá Tyra Banks. Baví mě ty různá focení a závěrečné módní přehlídky. Nejlepší vítězka Eva Pigford, tahle řada s ní byla nejlepší. I když některé holky byli opravdu ošklivé s vyhublou postavu, že jim ani make-up a retuš nepomohla. co všechno ty holky musí udělat? Nechat se buzerovat, dělají si s nimi, co chtějí, ne opravdu bych neměla mít nervy dělat modelku.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Každopádně jsem si oblíbila všechny postavy (až na rodinu hlavní hrdinky). Zaujaly mě ukázky jak různě se dá zemřít - člověk nikdy neví co ho potká. Ale celkově - černý humor, zajímavé zápletky a neuvěřitelné způsoby úmrtí na žlutých kancelářských papírcích prostě mají něco do sebe. Úvodní znělka a zpracování hrobaříků se mi také moc líbilo. A seriál navíc řeší otázky smyslu života.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Misfits nabízí spád, akci, černý humor i napětí, což vás donutí pustit si další díly. Každá originální postava, schopnost i dějová linie je propracovaná do posledního puntíku. Scénaristé nešetří humorem ani drsnějšími formami dialogů Herci ztvárnili své role bravurně a věřitelně. Nejlepší je Nathan a jeho hlášky. ,,Vylil jsem to na třikrát" :D