Červená želva (2016)

O koľko jednoduchšie a krajšie ako mnohé "veľké" animáky. Príbeh o hľadaní, láske, živote. Prirodzené ľudí priťahuje. Výborné prepojenie hudby :-)

Medvěd (1988)

Veľmi pekná príroda a príklad toho ,že aj medzi zvieratami existuje veľmi silné puto.

Invictus: Neporažený (2009)

Výborná hlavná myšlienka filmu pre ktorú som zdvihol hodnotenie naplno. Nejde to hneď ,ale aj takýmito maličkými krôčikmi sa môže rasový problém riešiť.

Kostka (1997)

Veľmi dobrý ,zaujímavý film ,pri ktorom sa postupne odkrývajú charaktery a výnimočnosti postáv. Je trochu predvídateľný ,ale keď chcete trochu napätia a sem tam aj niečo porozmýšľať tak je to pre vás asi ten správny film.

Skřítkové a trollové: Tajemná komnata (2008)

Na pohľad to vyzerá ,že film bol natočený skôr ako v roku 2008. Trolovia vyzerajú dosť odstrašujúco ,čo asi nie je vhodné pre animák a ostatné postavy tiež nič moc. Film vo mne nebudil dojem príjemnej ,peknej rozprávky ,čo sa asi aj odrazilo na celkovom hodnotení.

Divočina (2006)

Na jedno pozretie to bolo postačujúce ,ale nemalo to nijakú iskru ,nič čo by človeka vtiahlo do deja a nadchlo a pri druhom vzhliadnutí som sa už po istej chvíli začínal nudiť a možno nechýbalo veľa k tomu ,aby som to nedopozeral do konca.

Útěk do divočiny (2007)

Tak hlboko sa ma nedotkol asi žiaden film. Veď skoro každý má raz chvíľu kedy by najradšej vypadol niekde ďaleko ,veľmi ďaleko - odtrhnúť sa od sveta. Keď sa rodičia často hádajú veľmi to cítia aj ich deti a potom sa to ponesie celým ich životom. Veľmi krásna cesta mladíka s problémovej rodiny (rodičia) ,ktorý sa odtrhol od sveta ,len tak jednoducho sa vydal ,aby našiel niečo krajšie. A našiel to. Úžasný záver filmu ,ktorý diváka priam núti zamýšľať sa len potvrdzuje ,že film bol perfektný.

Univerzální uklízečka (2005)

Jedna s komédií pri ktorej mi príliš do smiechu nebolo a niektoré veci mi prišli na komédiu až príliš kruté. Navyše má niektoré veci vo filme pobúrili takže sa nezmôžem na dobré hodnotenie.

Bunkr smrti (2008)

Na začiatku sa to javil ako celkom dobrý film ,ale po niekoľkých minútach strávených v bunkru to začalo "padať dole vodou". Ten stroj a veci okolo toho nedávali príliš veľkú logiku a aj to zmýšľanie vojakov v posledných minútach nedávalo zmysel. K tomu sa ešte pridala až prehnaná zhoda nešťastí a divák si to už asi dvakrát nepozrie.