Pokání (2007)

Skvělý příklad toho, jak to dopadá, když děti včas nepoučíte o sexu.

Trans (2013)

Je fajn někdy koukat na film s otevřenou pusou a nebýt si jistá jestli někdy půjde zavřít.

Sněžný drak (2013) (TV film) odpad!

To, co naši přední herci by zvládl s přehledem jeden jediný loutkoherec. Stejně mám podezření, že je všechny vodil.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Škoda těch pootevřených dvířek, ale jestli bude druhá řada alespoň ze 75% tak dobrá jako první budu nejspíš zase přitlučená k televizi.

Sněhurka (2012)

Sama nechápu, co to mělo být. Děsivě barevná show á la bolywood? Sem tam se člověk zasmál, to ano, ale nemohla jsem se zbavit dojmu, že jsou všichni málo oblečení a to i v případech, kdy nebyli jen ve spodním prádle. Dvojsmyslné narážky mi připadaly nevhodné a přebytečné a měnit prince ve štěně vyloženě trapné. Proč jsem tedy dala tři hvězdičky? Možná za dechberoucí opulentní kostýmní koktejl.

Ztraceni (2004) (seriál)

První a druhá sezóna super, pak to jde (zatím) dolů vodou.

Rande naslepo (2006)

Klasická romantická s****a, jak říkáme u nás v lese, ale někdy nezaškodí, zvlášť pokud je člověk upoután na lůžko, kolem něj se vrší kapesníky a jediná věc, kterou udrží v ruce je TV ovladač.

P.S. Miluji Tě (2007)

Málokdy se mi stává, abych u filmu probrečela snad každou minutu, ale tady jsem brečela ráda a ráda se popláču zas :-)