Haunted Forest (2007)

Ekoteror aneb indiánská vzpoura proti dobyvatelům. U mě spíš za 2 a půl hvězdy. Dalo se na to koukat, ale některé pasáže mě vyloženě nudily. Ohledně triků, ty na tu lacinou výpravu byly docela dobrý (inspirace Kruhem je nabíledni). O co tedy jde: Sean, který má indiánské předky, se vydá na výpravu spolu se dvěma kumpány po stopách dědečkova deníčku. V deníku je legenda o stromu s pohřebištěm a jeho strážném duchu, který, jak se zdá, je zodpovědný za zmizení několika návštěvníků lesa. V deníku Seanův dědeček popisuje příběh o lásce mezi Satinkou a šamanovým synem, kterou přerušila tragédie v podobě třech imperátorských kolonistů. Posvátný strom zachránil Satinku, ale za odměnu použil jejího ducha k pomstě na všech těch, co les poškozují. http://www.mauroborrelli.com/satinka/satinka_home.htm. Morální ponaučení je toto - nezahazujte v lesích vajgly, respektujte indiánskou (domorodou) půdu a tradice, neberte drogy a mluvte slušně.

Secrets of Sex (1970)

Obzvláště dobré to není. Pokud se vám, jako mě, líbí vintage pin-up girls se 70.let, tak to bude lepší. Na celém epizodním večeru jsou nejlepší děvčata. Nejlepší epizoda byla nepochybně o tajné agentce. Jedna z epizod vypráví také o jednom páru, kterému se místo dítěte narodí monstrum (tady se jenom mluví). Zahajovací ceremoniál vyprávění a hlavně jeho finální část je na filmu to nejlepší. Jedna kapitola se také věnuje homosexuálnímu vztahu. Moc nedoporučuju, protože německé majstrštyky s jejich reportážemi mi přijdou krapet lepší.

Maid in Sweden (1971)

Film neoplývá ničím výjimečným, jen krásným tělem a nevinným obličejem hlavní představitelky. Inga přijede do města za svou sestrou a se svým nevinným, naivním výrazem sbírá své první milostné zkušenosti. Samozřejmě, že i s milým své sestry. I když má Christina někdy výraz jako Nastěnka z Mrazíka, dokáže se chovat jako pěkná mrcha. Hudební doprovod byl ucházející, Christininy naivní rozhovory a pohledy na podlahu - kdo by si nepřál takovouhle holku.

Os Violentadores de Meninas Virgens (1983)

Krimi revenge z brazilské produkce není tak špatný. Režisér si zároveň zahrál hlavní roli Pedra. Film není natočený nějak zvlášť dobře, ani herci nejsou nijak výjimeční. To, co strhlo mou pozornost byla syrovost scén znásilnění a zejména hudební doprovod. Škoda, že druhá polovina filmu není tak dobrá jako první a o závěru ani nemluvě. Dvě a půl *.

Pomsta šprtů 4: Zamilovaní šprti (1994) (TV film)

Čtvrtý díl mých oblíbených šprtů neměl podle mého názoru ani vzniknout. Nejlepší byla určitě jednička. Po ní se mi nejvíc líbila trojka. Dvojka byla slabší, nejvíc to pokazil ten tank na konci. O čtyřce bych ani nemluvil, myslím, že jsem se ani nezasmál, i když pokusy o vtipy zde byly.

Gemidos de placer (1983)

Film odehrávající se v jednom domě plný sexuálních scén. Příběh sexem posedlého manželského páru, kde každý se miluje s každým. Z mileneckého lesbicko-heterosexuálního čtyřúhelníku (1 muž a 3 ženy) likvidují dvě samice alfa postupně ostatní členy, až přežije jen nový pár. O děj tady moc nejde, neboť celý film je postaven na tom, ukazovat nahá ženská těla stále dokola, až i toto omrzí.

El infierno de las mujeres (1980)

Mě to docela překvapilo. Ve stejný den jsem viděl i Amazon Jail a tento film mi připadal lepší. Žánrově klasické schéma, ale víc mi sedlo obsazení. V Amazon Jail bylo hodně hloupostí, neříkám, že v tomhle nejsou, ale dalo se to snést. Psychopatický sadistický ředitel věznice a jeho pomocníci, ať již Serafino Profumo nebo Anna Maria Panaro. Ale pro mě bylo nejlepší sledovat nádhernou Cintii Lodetti. Ten doktor-zachránce mě zpočátku iritoval svým chlastáním, ale pomocná ruka se od něj dala čekat. Hlavně pozor na hady.

Eugenie (1970)

Ještěže Marie Lijledahl je pěkná holka - jedna *. Druhá * za krásné prostředí, ke třetí * mi něco chybělo. Nejvíce napětí jsem zažil, když Eugenie nevěděla, zda-li se ty orgie a SM praktiky odehrávají ve skutečnosti nebo ve snu. Ráno, když se probudila, neměla ani šrám. Atmosféra na hranici snu a reality byla dobře zinscenovaná. Škoda, že hlavních postav bylo málo na tak velký dům, ale pak na sabat se vynořilo několik pirátů, ani nevím odkud se vzali. Černošský sluha Augustin mi tou svou hrou na kytaru lezl na nervy a čekal jsem víc od němé služky (doufal jsem, že všechno bude řídit ona :).

Curral de Mulheres (1982)

První polovina filmu nenabízí kromě stereotypu nic neobvyklého. Tábor zajatkyň sloužící pro potěchu movitých klientů uprostřed amazonské džungle sálá dusnou, nejen tropickou, atmosférou. Jsme svědky mejdanů, rozporů mezi zajatkyněmi, ale i láskou (nebo spíše chtíče) mezi jednou zajatkyní a řidičem. Nejhůře na mě působil pár majitelů "nevěstince", který mi byl značně nesympatický. Po dramatickém útěku plných přehmatů ze strany filmového štábu se dívky ocitají v džungli, koupou se, vaří vajíčka, nechávají se uštknout hadem. Ve druhé polovině se začíná něco dít. Objeví je skupina dělníků, kteří zde pro jednoho byznysmena rýžují zlato. Dělníci a místní domorodci, vedení homosexuálním zlatobaronem a jeho ještě více homosexuálním sluhou (nejzábavnější scény filmu), se také rádi nabaží dívčích těl. Druhá půle filmu je asi tak třikrát lepší, než ta první.

The Defilers (1965)

Partička mladých, bohatých, krásných a neklidných si vyjede k moři. Skotačení ve vodě se protáhne do večera, rozdělají oheň, popíjejí a probouzí své vášně. Do města přiletí mladá naivní blondýna, kterou dva mladíci unesou a uvězní ve sklepě, kde ji využívají jako svou sexuální otrokyni. Holka se vzpírá, ale nakonec podlehne. Film pro znalce tohoto žánru. Bohužel angličtina na mě byla docela rychlá a konec si už ani nepamatuji. Ještěže film má jen hodinu.