The Toll (2020) odpad!

Zmätočné a hlúpe, bez deja, totálny šit

Tajemství And (1972) (seriál)

Kavo Pancho, Felipe, Padronsita,ohlupovačka, ale taká takmer Indiana Jones na dederónsky spôsob.

School's Out Forever (2021) odpad!

Pôvodne som si myslel, že dej je zasadený niekam do Pakistanu a ono to bolo staré, dobré Anglicko. Apokalypsa je tam už teraz, to nepotrebujú ani natáčať podobné sračky

Pod kontrolou (2008)

Dobre poňaté, zaujímavý dej i záverečný zvrat, ale Pulllman, jajže bože to bola slabota.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Tak tučniakov mám rád, sú to úžasné bytosti, Carreyho vôbec nemusím, takže mi to vychádza tak na 50%, i keď tučniaky boli animované. Sem tam som sa i zasmial. Pozrieť sa filmík samozrejme, že dal.

Vampire Hunter D (2000)

Taký nepekný mišmaš, nezaujalo ma to ani dejovo, ani po technickej stránke. Taký nejaký nezaujímavý nezmysel.

Konvert (2017)

Nejako tak priemerne, ono myšlienka dobrá, ale celé dosť zmätočné. Pozrieť sa to ale dalo, ale zase žiadny zázrak.

Belzebuth (2017)

Skôr paródia ako skutočný horor. Ten párik detektívov, to akoby si ich požičali z ochranky v Kauflande. Nepresvedčivý dej, digitálne efekty, no des.

The Night (2020) odpad!

Pošlem ten film do hája, tá ich reč bola pre mňa strašne rušivá, dvakrát som tomu dával šancu, ale nedalo sa.

Pach krve (2021) odpad!

Tak v rámci súčasného trendu, úpadku v júesej, klasická multikulti srajda si pribrala ešte LGBT komunitu. Scenár je tak priblblý, že akýkoľvek iný pahoror by tu bol ako diamant oproti tomuto hlúpemu trendy braku.