Fotky zítřka (2014)

Nápad so strojom času trochu uletený, ale inak super. Nechýbala dynamika, bolo to dobre zahrané, ťažko tomu čosi vytknúť.

Die Tote aus der Themse (1971)

Éra wallaceoviek vrcholí, snaha tu je, pokus o vtip tiež, no aj viac nelogičností, ale dalo sa.

A doppia faccia (1969)

To bola slabota, navyše celé sa to vlieklo ako sopel. A priznávam, neznášam obdobie detí kvetov, musela to byť desná doba.

Der Hund von Blackwood Castle (1968)

Wallaceovka ktorej nechýba povestný vtip. Naivné, OK. Ale vôbec to nevadilo. Pekne sa na to pozeralo, dobre to odsýpalo.

Das Phantom von Soho (1964)

Strachu mi to moc nenahnalo, pozerať sa to však dalo. Chýbala mi tam trošku atmosféra a niektoré exteriéry rozhodne neboli z Londýna.

Der Teufel kam aus Akasava (1971) odpad!

Tak túto wallaceovku som poslal do mínusu. Neuveriteľne slabé, čo i len bez náznaku vtipu ako v iných wallaceovkách, herci des a hrôza, námet a prevedenie jedným slovom disgusting. A typické pre 70te roky, nejaká tá erotika. No čo už, keď film bol taký šit.

Poker Night (2014)

Američania sa priam vyžívajú ako postaviť nového sériového vraha, vybrať mu tú správnu úchylku a na záver, nech sa dá od toho odpichnúť 2, 3, 4, ...... Film nenudil, mal drajf

Die Gruft mit dem Rätselschloß (1964)

Príjemná wallaceovka, na prekvapenie Eddi Arent s väčším priestorom, trótl ako vždy, ale mohol aspoň sa viac predviesť.