Prokletý dům (2014)

Celý film OK, no záver desná kravina a ešte hlavná hrdinka. Také nesympatické odido.

REC 4: Apokalypsa (2014)

Oproti 3ke výrazný posun hore. Tvorcovia sa tu snažili vtlačiť deju aj nejakú myšlienku, herci hrali, zombíci kúsali, krvi mnoho

Circus of Fear (1966)

Eddi Arent už v ďalšej wallaceovke z blbečka na hlavného záporáka. Wallaceovky mám rád, odpúšťam im vo veľkom ich naivitu.

The Outsider (2014) odpad!

Herci a herečky, dobrí tak do porna. Nepresvedčiví, celý film pôsobil absolútne umelo, bez akejkoľvek chute....

Vražedné spolčení (2014)

Tínedžerky sa rozhodli zlikvidovať svoju mamičku, ktorá im rozhodne vzorom byť nemohla. Pozerateľné, uveriteľné

Všechny roztleskávačky zemřou (2013)

Spočiatku to vyzeralo na totálnu koninu. Vskutku som to chcel vymazať z kompu. no čosi ma presvedčilo sledovať to ďalej a oplatilo sa.

A zase ti Mupeti! (2014)

Jednotku som nevidel, taže u mňa dobré. Pospomínal som si na muppeťákov po dlhom čase, keď sa to dalo sledovať len na Viedni (ORF). Dej bol pomerne naivný, ale ušlo to.

Oltre il guado (2013)

Zdĺhavý priebeh, málo akcie a samozrejme nočná kamera, odo mňa viac ako za 3 nečakajte.

Krampus: The Christmas Devil (2013)

Za námet, za myšlienku spracovať story o vianočnom čertovi jedna hviezdička. Inak všetko ostatné bolo desné, strašné. Otrasné výkony protagonistov, mdlý dej, nevýrazné hororové prvky.

Smiley (2012)

Ale, ale, ale. Myslel som, že to bude čosi lepšie, záver odporný, zase banda nejakých ujov, čo chcú zmeniť svet.